Додому НОВИНИ Влада і громада Робочий візит заступника Міністра юстиції Сергія Пєтухова

Робочий візит заступника Міністра юстиції Сергія Пєтухова

791
ПОДІЛИТИСЬ

23 лютого до Бердичева на живе спілкування приїхав заступник Міністра юстиції Пєтухов Сергій Ігоревич. У рамках свого візиту гість зі столиці відвідав Райківську виправну колонію та поспілкувався з журналістами у центрі Безкоштовної Вторинної Правової Допомоги (БВПД). Разом з директором бердичівського центру Красовським Дмитром Юрійовичем, начальником територіального управління юстиції у Житомирській області Грабаром Олександром Володимировичем обговорив питання про основні потреби та досягнення центру.

Заступник міністра юстиції зазначив, що спочатку, коли лише з’явилася система безкоштовної допомоги, серед адвокатів був “бунт”. Вони не хотіли працювати, але на сьогоднішній день все змінилося. В систему по конкурсу прийшли люди вмотивовані, які зацікавлені результатом своєї роботи і які знають що робити. Це престижна соціальна і почесна функція, яка допомагає адвокатам тримати себе в професійному тонусі. Люди з новими поглядами хочуть працювати і допомагати.

Сергій Ігорович дізнався, що в місті постійно діють п’ять адвокатів. З початку року все більше людей звертаються в центр за допомогою з питань соціального забезпечення, житлових, земельних, спадкових. Фахівці допомагають з субсидіями та учасникам АТО. Всього лише за січень до центру звернулося майже 1500 чоловік, та 1200 отримали консультацію. У цьому році центри БВПД планують проводити правопросвітницьку роботу серед територіальних громад.

Центр знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Чорновола, 9 (приміщення казначейства, вхід із двору). Тел: (04143) 4-14-42.

Огороднійчук Денис