Додому НОВИНИ Влада і громада Робочі будні народного депутата

Робочі будні народного депутата

317
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно народний депутат України Олександр Ревега здійснив робочу поїздку по Бердичівському району, відвідавши ряд медичних закладів. Адже нині актуальним є питання медичної реформи, другий етап якої якраз триває.

Народний депутат з перших вуст від самих медичних працівників дізнавався про проблеми, які існують на етапі реформування. Головне, кажуть медики, нині потрібні кошти на програмне забезпечення та придбання транспорту для первинної ланки медицини. Олександр Ревега пообіцяв звернути особливу на вирішення цих питань.

Він також вручив ноутбук для фельдшерсько-акушерського пункту в селі Слободище, а також перевірив підготовку до проведення робіт із капітального ремонту водовідведення та каналізації у приміщенні ФАПу в селі Осикове, на що з Фонду соціально-економічного розвитку передбачено 100 тисяч гривень.

Олександр Васильович побував й у Бердичівському обласному госпіталі ветеранів війни на відкритті куточка учасника АТО. Адже депутат переймається як фізичною, так і психологічною реабілітацією, які спрямовані на повернення до нормального життя тих, хто перебував на Сході в найзапекліший для країни час.

Прес-служба народного депутата України.