Додому НОВИНИ Влада і громада Робочі зустрічі Олександра Ревеги

Робочі зустрічі Олександра Ревеги

737
ПОДІЛИТИСЬ

Не засіданні комісії Верховної Ради України, куди був запрошений начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України Олег Галушко, народний депутат України Олександр Ревега поставив перед ним питання про будівництво багатоквартирного будинку для військових на Червоній Горі, строки здачі якого дуже затягуються, хоча вже третій рік виділяється мільйони гривень, але крім фундаменту там нічого немає.

Олег Галушко запевнив, що в цьому році заплановано щонайменше п’ять поверхів, на що Олександр Васильович заявив, що не дасть спочинку тим, хто затягує процес будівництва. Будемо його контролювати разом з бердичівською громадою.


Олександр Васильович Ревега провів також робочу зустріч із заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрієм Бровченком, на якій він підняв питання повернення коштів, виділених урядом на усунення наслідків градобою, які не встигли освоїти і повернули до державного бюджету.

Юрій Бровченко запевнив, що ним особисто готується розпорядження міністерства про виділення Бердичеву 19,1 мільйона гривень, яке буде подано на розгляд міністерством фінансів та уряду.