Додому НОВИНИ Влада і громада Ровесник Перемоги

Ровесник Перемоги

955
ПОДІЛИТИСЬ

9 травня відзначатиме своє 75-річчя Почесний громадянин міста Бердичева Микола Софронович Яцюк.

Це надзвичайно толерантна, дружелюбна, завжди усміхнена, незважаючи на всі життєві проблеми, які є у кожного з нас, людина. І хоча Микола Софронович народився у селі Кашперівка, все його свідоме життя пов’язане з Бердичевом.

Громадськість Бердичівщини перш за все знає його як засновника та першого, багаторічного, директора міської художньої школи. Адже ще у ранньому дитинстві Микола Яцюк захопився малюванням, з часом захоплення перетворилось на улюблену справу.

Він – вчитель від Бога. За його керівництва більш як півтори тисячі учнів стали випускниками «художки». Нині вони – професійні майстри-художники, дизайнери, модельєри одягу, архітектори. І несуть вони славу своєї альма-матер та нашого міста далеко за межі України. Всіх перемог та відзнак вихованців школи порахувати неможливо, а двадцять кращих дитячих робіт знаходяться в музеї дитячої творчості у столиці Норвегії Осло.

В останні роки сам Микола Яцюк, як відомий майстер-художник, захопився іконописом. Його ікони знаходяться в багатьох храмах України, а також у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Бердичівської.

Миколу Софроновича Яцюка з прекрасним життєвим ювілеєм щиро вітають управління освіти і науки, міська профспілка освітян, рідні, колеги, друзі, його численні вихованці та їх батьки.

Володимир КРАВЧЕНКО.