Додому Вітання Родинне свято

  Родинне свято

  524
  ПОДІЛИТИСЬ

  Сім’я – це місце, де народжується життя і ніколи не згасає любов. Ось і наша родина з нетерпінням чекає дня, коли на світ з’явились двоє дорогих і рідних нам людей. Найдивовижнішим і найдорожчим подарунком для кожної жінки є радість материнства, і коли ти пізнаєш її у свій власний день народження – щастя є безмежним. Саме так сталось у нашій сім‘ї. 12 серпня із різницею у 19 років народились двоє, найрідніших один одному – мама і син. З цього дня у нас завжди удвічі більше теплих, ніжних, приємних слів, подарунків, обіймів. Лагідна донечка і сестричка, кохана дружина, терпляча, ніжна матуся для обох своїх обожнюваних синів, дбайлива бабуся і просто мудра, енергійна, зваблива жінка, у свій час пройшла через різні життєві ситуації, але з гордо піднятою головою, тому що чим би не випробовувало життя, знаходила вихід із найскрутніших ситуацій завдяки таким якостям як: оптимізм, ініціативність, цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість.

  Здавалось, звідки черпала сили і наснагу, звідки правильні, чіткі, впевнені кроки мудрого керівника – голови сільської ради с. Бистрик. Ось уже протягом років наші односельчани приходять із своїми радостями і печалями, здобутками і проблемами до своєї Світлани Михайлівни, і ніхто не залишився обділений її увагою та турботою, для кожного знайдуться слова підтримки і розради у скрутну хвилину. Я думаю, що саме сім’я є тим джерелом, що дає сили і невичерпну енергію, а саме материнська порада, щасливий шлюб, у якому чоловік розуміє кожне слово, яке не сказала дружина, синівська любов і вдячність, невгамовні онуки. Важко уявити, що така жінка могла дати життя менш достойному сину. Гарячої жнивної пори, коли золотом налитий кожний колосок, коли природа буяє пишним різнобарв’ям квітів, коли соняшник вперто повертає свою голівоньку до сонця, прийшов у світ справжній, надійний, чесний, із величезним, добрим серцем чоловік, син, татусь, гарний товариш і друг. Агроном – за професією, хлібороб – за покликом серця, сьогодні – голова фермерського господарства. Цій справі присвятив майже усе своє життя, адже після закінчення школи чітко знав, яким би шляхом хотів піти. І жодного дня не пошкодував про свій вибір, адже отримує колосальне задоволення від своєї праці.

  Любі наші, ми дуже пишаємось вами, дякуємо долі за кожну хвилину прожиту поруч із вами. Просимо Божої милості, міцного здоров’я, прихильної долі. Нехай збуваються лише ті, ваші мрії, які по-справжньому зроблять вас щасливими. Нехай душі ваші переповнює спокій і тепло, в серцях завжди палає любов, а поруч крокують надійні і вірні друзі. Нехай небо над вами буде мирним і безхмарним, сонце – лагідним, дощ – рясним, а в домі лунає радісний дитячий сміх. Хочеться, щоб усі ваші справи і починання увінчалися успіхом, ні в якому разі не зупиняйтеся на досягнутому, сійте добро, яке повернеться до вас сторицею.

  Безмежно люблячі вас чоловік і батько Віктор, сини Сергій та Віктор, невістка Світлана, онуки Михайло та Максим, мама Галина Іванівна.