Додому НОВИНИ Розбудова освітнього простору в районі

Розбудова освітнього простору в районі

562
ПОДІЛИТИСЬ

У Райгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Бердичівського району розпочали роботи з обладнання сучасної медіатеки – бібліотеки нового зразка.

Створення бібліотек нового зразка реалізується на Житомирщині в рамках меморандуму про впровадження інклюзивної освіти, який у квітні 2017 року підписали дружина Президента Марина Порошенко та голова ОДА Ігор Гундич. Практика відкриття таких медіатек в області та і в Бердичівському районі вже є. Нагадаємо, що на базі Гришковецької гімназії вже відкрито медіатеку.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк особисто побувала на об’єкті, де розпочато будівельні роботи. Наразі, визначено приміщення, де в подальшому буде оснащено медіатеку та об’єм необхідних робіт. Обговорено усі деталі проекту із представниками підрядної організації.

Також оглянуто і класні кімнати школи, зокрема кабінети біології та математики. Оскільки на оснащення закладів загальної середньої освіти з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів і опорних шкіл проведено розподіл коштів з державного бюджету, згідно якого буде оснащено необхідним обладнанням вищевказані кабінети та закуплено мультимедійні засоби навчання.

Прес-служба райдержадміністрації.