Додому НОВИНИ Влада і громада Розвиваємо Житомирщину разом

Розвиваємо Житомирщину разом

200
ПОДІЛИТИСЬ

Цього тижня Бердичів відвідав голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, який провів зустріч із керівництвом Бердичівської міської громади.

У ході зустрічі, на якій були присутні також Народний депутат Богдан Кицак та депутати обласної ради від Бердичівщини Людмила Кицак та Алла Мусевич, обговорили чимало питань, серед яких добудова та введення в експлуатацію дитячого садка на Червоній горі, заходи з поліпшення якості води у місті, зведення міських очисних споруд, допомога родинам воїнів загиблих в АТО та реконструкція мосту в селі Скраглівка. Згадали й про те, що через конфлікт з попередньою місцевою владою 26-та артбригада перереєструвала філію у Бахмуті, через що Бердичів втратив десятки мільйонів гривень податків.

Також розглянули і більш «широкі» питання. Зокрема щодо тарифів на енергоносії, розбудова туристичної інфраструктури Бердичева та залучення інвесторів.
Загального схвалення набуло питання запровадження в місті прозорих чітких правил ведення бізнесу, що має позитивно відзначитьсь на динаміці його розвитку.

Загалом на зустрічі панувала обстановка конструктиву і злагодженої роботи.