Додому ІНФОРМАЦІЯ РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації 10.12.2015 №267 Про заходи щодо проведення...

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації 10.12.2015 №267 Про заходи щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят для дітей в Бердичівському районі

457
ПОДІЛИТИСЬ

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
10.12.2015 №267

Про заходи щодо проведення
Новорічних і Різдвяних свят для дітей
в Бердичівському районі

Відповідно до статей 6, 49, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови обласної державної адміністрації 24.11.2015 року № 396 “Про заходи щодо проведення Новорічних і Різдвяних свят для дітей”, з метою належної організації змістовного дозвілля школярів та молоді у Новорічні і Різдвяні свята у період зимових канікул 2015-2016 року, формування національної свідомості та ідентичності, відродження духовності і збереження традицій народу:

1. Відділам районної державної адміністрації: у справах сім’ї, молоді та спорту (Галущак Г.М.) культури і туризму (Кобилінський Л.П.), освіти (Муренко В.Л.), службі у справах дітей (Хоренко О.І.), центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Продеус О.В.) забезпечити:

1) Проведення у населених пунктах району заходів, присвячених новорічним і різдвяним святам: обрядових вистав, різдвяних концертів, театральних постановок, інших святкових дійств.

2) Відвідування школярами під час зимових канікул театрів, кінотеатрів, музеїв, бібліотек, інших закладів культури та організацію для них екскурсій, туристичних поїздок Україною.

3) Фінансування організації та проведення новорічних і різдвяних заходів, а також придбання та вручення подарунків для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітей, які залишилися без догляду.

4) Забезпечити організацію вручення подарунків насамперед дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітям військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітям із малозабезпечених і багатодітних сімей, дітям, які залишилися без догляду.

2. Відділам районної державної адміністрації: у справах сім’ї, молоді та спорту (Галущак Г.М.), освіти (Муренко В.Л.) забезпечити участь дітей пільгових категорій району у новорічних святкових виставах, організатором яких є департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації (Хоренко О.І.) спільно з Бердичівським відділом національної поліції в Житомирській області (Зайцев Р.А.) провести заходи з виявлення дітей, які залишилися без нагляду, та влаштувати їх у заклади соціального захисту для неповнолітніх.

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Муренко В.Л.) провести протипожежні інструктажі під підпис з особами відповідальними за проведення новорічних та різдвяних свят.

5. Рекомендувати Бердичівському відділу національної поліції в Житомирській області (Зайцев Р.А.), Бердичівському районному управлінню МНС (Шевчук І.В.) забезпечити громадський порядок під час проведення масових новорічних заходів, приділивши особливу увагу дотриманню вимог безпеки дорожнього руху та протипожежної безпеки.

6. Рекомендувати редактору міськрайонної газети “Земля Бердичівська” Кравченку В.Т. забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів, пов’язаних із проведенням новорічних і різдвяних свят.

7. Центральній районній лікарні (Луцька Д.В.) організувати надання у разі необхідності, медичної допомоги учасникам заходів, присвячених новорічним і різдвяним святам.

8. Відділам районної державної адміністрації: культури і туризму (Кобилінський Л.П.), освіти (Муренко В.Л.), службі у справах дітей (Хоренко О.І.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Продеус О.В.), центральній районній лікарні (Луцька Д.В.), Бердичівському відділу національної поліції в Житомирській області (Зайцев Р.А.), районному управлінню МНС (Шевчук І.В.) до 10 січня 2016 року подати у відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації інформацію про проведені новорічні і різдвяні свята для дітей району.

9. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Галущак Г.М.) подати узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження райдержадміністрації до 15 січня 2016 року.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук.

Голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський.