Додому ІНФОРМАЦІЯ РОМАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО УКЛАДАННЯ...

РОМАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

496
ПОДІЛИТИСЬ

РОМАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ
ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ПРАВО
УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ ОРЕНДИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Інформація про об’єкт:

Об’єкт № 68 – нежитлове приміщення (ТЕЧ), площею 162 кв.м., за адресою с. Романівка вул. Військове Містечко. Стартова орендна плата за базовий місяць оренди (липень 2018 р.) – 850,00 грн.
Основні умови конкурсу:

1. Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати за використання об’єктів оренди зі стартовою орендною платою за базовий місяць розрахунку.

2. Своєчасно і в повному обсязі вносити орендну плату з урахуванням індексу інфляції.

3. Здійснення за власні кошти капітального ремонту об’єктів, після виготовлення проектно-кошторисної документації та погодження її в сільській раді та управлінні містобудування та архітектури райдержадміністрації.

4. Утримання об’єктів оренди в належному технічному стані.

5. Строк оренди – 2 роки 11 місяців.

6. Після укладення договорів оренди в 11-денний термін надати Орендодавцю пакет документів, який передбачений діючим законодавством, для оформлення відносин у сфері землекористування та укладання відповідних договорів.

7. Страхування об’єктів оренди протягом 10 календарних днів із дати укладання договору оренди.

8. Компенсація витрат орендодавця на проведення незалежної оцінки вищевказаних об’єктів та її рецензування на право оренди об’єктів за виставленими рахунками орендодавця.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі матеріали:
заяву про участь у конкурсі (заяву про оренду);

а) відомості про учасника конкурсу, який є юридичною особою:
– документ, що посвідчує повноваження представника юридичної особи;
– посвідчені нотаріусом копії установчих документів;
– відомості про фінансове становище (платоспроможність) учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей.

б) відомості про учасника конкурсу, який є фізичною особою:
– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи на суб’єкта підприємницької діяльності, посвідчене в нотаріальному порядку;
– декларацію про доходи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта малого підприємництва.

Крім того учасникам конкурсу надати:
– конкурсні пропозиції (зобов’язання щодо виконання умов конкурсу, а також додаткові пропозиції) в непрозорому конверті з написом «На конкурс», запечатаному печаткою учасника конкурсу.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства України, наданих претендентом, а також подання неповного пакету документів, заяви на участь в конкурсі не приймаються.

Термін прийняття заяв та документів протягом 14 календарних днів після опублікування цієї інформації за адресою: 13319 с.Романівка, вул. Луганська,101а.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 6-64-43.

Конкурс відбудеться 10 серпня 2018 року о 15 год. у приміщенні Романівської сільської ради за адресою: с. Романівка, вул. Луганська, 101а.

Романівська сільська рада.