Додому НОВИНИ Влада і громада Рух до нової української школи

Рух до нової української школи

743
ПОДІЛИТИСЬ

Гришковецька гімназія. Заклад, який спроможний вмістити 624 учні. Саме тут працює 40 талановитих вчителів та 455 допитливих учнів. Як добре, що держава дбає про дітей, про їх здоров’я та всебічний розвиток. В рамках термомодернізації за рахунок державних коштів, виділених Державним Фондрм регіонального розвитку, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 461-р, утеплено підвал і дах, замінено вікна на енергозберігаючі, утеплено стіни, пофарбовано фасад; встановлено новий дах. В рамках даного проекту встановлено індивідуальний тепловий пункт, замінено вентиляцію на харчоблоці гімназії, проведено демонтаж обідньої зали, встановлено сучасну локальну комп’ютерну мережу, яка дає можливість провідного і безпровідного підключення всіх учасників освітнього процесу до мережі Інтернет.

Термомодернізація гімназії продовжується, а результат є, за рахунок енергозбереження і утеплення економія на 10 тис. куб. м енергоресурсів.

Заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Оксаною Деліу відвідали даний об’єкт. Директор школи Володимир Вержибок провівши екскурсію по оновленій школі, розповів про всі види робіт, які вже зроблені, і які планується ще виконати.

Не залишився Бердичівський район і осторонь державної програми “Створення медіатек” під егідою фонду Марини Порошенко. У грудні 2017 року відкрила двері новітня медіатека у Гришковецькій гімназії. Час рухається вперед. А бажаючих побувати в медіатеці не меншає. Тут і уроки проводяться, і позашкільні заняття, і дозвілля дітей організовується.

Приємно, що до нового навчального року з’явиться ще одна медіа тека в опорній Райгородоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Саме за підтримки обласної адміністрації буде придбано оснащення для медіатеки, вартість якої по проекту 360 тисяч гривень.

Людмила Дмимидюк відзначила, що жителі Бердичівського району щиро вдячні за виділення коштів з державного бюджету для розвитку закладів освіти та за розуміння і підтримку органів влади всіх рівнів. Гришковецька гімназія, як опорний заклад, двічі брала участь у обласних конкурсах і поверталась з перемогою. Це ще додаткові 3117 тис. грн. на розвиток кабінетів природничо-математичного циклу, придбання мультимедійних дощок, проекторів. Тут милує око віртуальний тир, і новий кабінет інформатики з мобіблоками. Саме розвиток матеріально-технічної бази гімназії приваблює сюди учнів. Лише творчо працюючий колектив випускає компетентних випускників, лише спільно ми йдемо до нової української школи, такої як буде Гришковецька гімназія, одна з перших в районні.