Додому НОВИНИ Влада і громада Рятувальники завітали до мешканців приватного сектору села Великі Низгірці

Рятувальники завітали до мешканців приватного сектору села Великі Низгірці

631
ПОДІЛИТИСЬ

Рятувальники спільно соціальними працівниками та представниками Семенівської сільської ради завітали до мешканців приватного сектору села Великі Низгірці, аби вплинути на свідомість громадян та попередити їх про наслідки нехтування правилами пожежної безпеки.

Під час заходу співробітники ДСНС роз’яснювали громадянам, що перш за все треба утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади та дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації. Головний акцент в помешканнях людей “категорії ризику” рятувальники робили на обережному поводженні з вогнем, насамперед при палінні. Крім того, співробітники ДСНС підготували спеціальні навчальні листівки з основними правилами поведінки в побуті, на воді в літній період та під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Без уваги не залишилися і багатодітні сім’ї. При спілкуванні з батьками рятувальники нагадали та наголосили на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності.

“Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність”, – наголосили рятувальники.

Пилипчук В.О.,
головний фахівець Бердичівського МРВ
Управління ДСНС України у Житомирській обл.