Додому НОВИНИ Влада і громада Рятувальники поспілкувалися з дітьми про правила безпеки життєдіяльності

Рятувальники поспілкувалися з дітьми про правила безпеки життєдіяльності

449
ПОДІЛИТИСЬ

Фахівці Служби порятунку завжди із задоволенням відвідують заклади освіти та проводять для дітей різного віку цікаві пізнавальні заходи. Зокрема, на території Бердичівського району з 16 жовтня розпочато “Місячник знань дітьми правил безпеки життєдіяльності”, в рамках якого проводяться заходи пізнавально-інформаційного напрямку. Минулого тижня рятувальники поспілкувалися із школярами та дошкільнятами та розповіли як треба поводитись, щоб не стати учасником надзвичайної події.

Під час пізнавального дійства учням продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж, які трапилися на території району та про причини їх виникнення. Також учні могли відчути себе в ролі справжніх рятувальників, примірявши захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних. Учасники мали змогу загасити умовну пожежу за допомогою вогнегасника. Працівники пожежно-рятувальної служби звернули особливу увагу присутніх на важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у побуті, як правильно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних або схожих на них – підозрілих предметів.

Шановні батьки!

Державна служба України з надзвичайних ситуацій наголошує на важливості дотримання дітьми правил безпеки життєдіяльності!

Якщо ви залишаєте дитину вдома саму, переконайтеся, що всі наявні в помешканні електроприлади знаходяться у справному стані, а сірники сховані у недоступному місці. Вирушаючи на відпочинок, слідкуйте за тим, щоб малеча не залишалась без нагляду.

Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення:

  • спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”;
  • евакуації дітей;
  • гасіння пожежі на початковій стадії;
  • безпечні маршрути виходу з приміщення.

Пам’ятайте, що безпека вашої дитини — це, перш за все, ваша особиста відповідальність!

Пилипчук В.О.,
головний інспектор Бердичівського міськрайонного
відділу Управління ДСНС України у Житомирській області.