Додому НОВИНИ Рідна школо, прощавай!

Рідна школо, прощавай!

624
ПОДІЛИТИСЬ

Прозвучав останній дзвоник: якщо для когось це означає чергові та довгоочікувані літні канікули, то для випускників загальноосвітніх навчальних закладів – це дійсно прощальний дзвоник, щемливе свято. Вперше це свято відбулося у Семенівській об’єднаній територіальній громаді. Щоб розділити його разом з дітьми, батьками, педагогами, на шкільні лінійки завітали голова Семенівської сільської ради Наталія Володимирівна Семенюк та заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради Людмила Миколаївна Колесник.

З нагоди урочистої події на урочистих лінійках було вручено подарунки: Хажинській ЗОШ І-ІІІ ступенів – електром’ясорубку та три електрорушники, Семенівській ЗОШ І-ІІ ступенів – електром’ясорубку, Іванковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів – електрорушник.

Після шкільних лінійок відбулось покладання квітів до Меморіалу “Слава Героям!” та до пам’ятника Т.Г. Шевченку в Бердичеві, а далі свято продовжилось в міському парку, де  для випускників шкіл громади було підготовлено “солодкий стіл” та розважальну програму. Серед буяючої зелені парку діти приймали вітання від гостей: виконуючих обов’язки старост М. Шеретуна, І. Апатова, М. Ващенка, директорів шкіл Л. Солом’яної, Н. Юрчук, депутата Семенівської сільської ради Т. Войцахівської, помічника народного депутата О. Ревеги С. Томашевської, працівників відділу освіти, молоді та спорту Т. Носової та Т. Сидорової. Софія Броніславівна Томашевська вручила учням, які закінчили школу з відзнакою, парасольки як символ укриття від життєвих штормів та негараздів, а також квитки на паркові атракціони, якими діти одразу ж із задоволенням скористались!

Побажаємо і ми нашим дорогим  дітям миру та спокою в їх оселях та душах, здійснення всіх найпотаємніших та найзаповітніших мрій, успіхів та звершень!

Прес-служба ОТГ