Додому ІНФОРМАЦІЯ РІШЕННЯ Бердичівської міської ради від 22.04.2016 №137 Про встановлення тарифу на послуги...

РІШЕННЯ Бердичівської міської ради від 22.04.2016 №137 Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території для ОСББ “Автомобіліст”

442
ПОДІЛИТИСЬ

БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 22.04.2016 № 137
м. Бердичів

Про встановлення тарифу на
послуги з утримання будинку
і споруд та прибудинкової території
для ОСББ “Автомобіліст”

Розглянувши листа голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Автомобіліст” по вул. Петровського, 28 від 15.02.2016 вих. №16, відповідно до кошторису надходжень та витрат, протоколу загальних зборів ОСББ, керуючись Законом України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, згідно з пп.2 п.”а” ч.1 ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Бердичівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити для ОСББ “Автомобіліст” тариф на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території у розмірі 1,75 грн. за 1 кв.м загальної площі квартири в місяць.
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради (Павліківський О.Д.):
    • 2.1. Відповідно до чинного законодавства своєчасно проводити відшкодування наданих мешканцям ОСББ “Автомобіліст” пільг та перерахунки субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг, враховуючи встановлений цим рішенням тариф.
    • 2.2. Здійснити відшкодування пільг та перерахунок субсидій для мешканців ОСББ “Автомобіліст” з 01.02.2016 згідно із затвердженим тарифом.
  1. Відділу роботи з територіальною громадою (Борісова С.І.) відповідно до чинного законодавства України забезпечити опублікування цього рішення в міських засобах масової інформації.
  2. Визнати таким, що втратив чинність, тариф для ОСББ “Автомобіліст”, вказаний у рішенні виконкому міської ради від 16.06.2014 №219 “Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території для ОСББ “Автомобіліст”.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Онофрійчука С.П.

Міський голова В.К. Мазур