Додому ІНФОРМАЦІЯ РІШЕННЯ Бердичівської міської ради від 31.03.2017 № 125 Про встановлення тарифу на...

РІШЕННЯ Бердичівської міської ради від 31.03.2017 № 125 Про встановлення тарифу на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території для ОСББ “Мрія”

308
ПОДІЛИТИСЬ

БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
виконавчий комітет
РІШЕННЯ
від 31.03.2017 № 125
м. Бердичів

Про встановлення тарифу
на послуги з утримання будинку
і споруд
та прибудинкової території
для ОСББ “Мрія”

Розглянувши листа голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Мрія” по вул. Котляревського, 6 від 16.02.2017 № 293/02-28, відповідно до кошторису надходжень та витрат, протоколу загальних зборів ОСББ, керуючись Законом України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”, згідно з пп.2 п.”а” ч.1 ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконавчий комітет Бердичівської міської ради

ВИРІШИВ:

  1. Встановити для ОСББ “Мрія” тариф на послуги з утримання будинку і споруд та прибудинкової території у розмірі 2,00 грн. за 1 кв.м загальної площі квартири в місяць.
  2. Управлінню праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради (Омельянчук Н.П.):
    • 2.1. Відповідно до чинного законодавства своєчасно проводити відшкодування наданих мешканцям ОСББ “Мрія” пільг та перерахунки субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг, враховуючи встановлений цим рішенням тариф.
    • 2.2. Здійснити відшкодування пільг та перерахунок субсидій для мешканців ОСББ “Мрія” з 01.04.2017 згідно із затвердженим даним рішенням тарифом.
  1. Відділу роботи з територіальною громадою (Борісова С.І.) відповідно до чинного законодавства України забезпечити опублікування цього рішення в міських засобах масової інформації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Онофрійчука С.П.

Міський голова В.К. Мазур