Додому ІНФОРМАЦІЯ РІШЕННЯ засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській міській раді № 3...

РІШЕННЯ засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській міській раді № 3 від 18 квітня 2018 р.

519
ПОДІЛИТИСЬ

БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія
РІШЕННЯ
засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії
при Бердичівській міській раді
№ 3 від 18 квітня 2018 р.

Заслухавши та обговоривши інформацію, проект плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней  в підсобному господарстві ДУ БВК №70, пропозиції членів комісії: Бикова В.М., Орлюка С.В., Бородій В.Я. з метою негайної локалізації вогнища захворювання на африканську чуму свиней в БВК № 70 та недопущення подальшого розповсюдження інфекції, керуючись ст. 48 Закону України “Про ветеринарну медицину”, “Планом дій при підозрі захворювання свиней на африканську чуму незалежно від типу ведення господарювання та форми власності”, затвердженого наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 19.07.2013 року №100 та Інструкцією щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженою наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 07.03.2017 № 111 та зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 р. за № 432/30300 Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Бердичівській міській раді:

ВИРІШИЛА:

 1. Взяти до відома вищенаведену інформацію.
 2. Оголосити Державну установу Бердичівську виправну колонію № 70 Житомирська область, м. Бердичів, вул. Низгірецька, 1 неблагополучною щодо африканської чуми свиней та встановити в установі карантин з 18 квітня 2018 року.
 3. Встановити зоною захисту територію в радіусі 3 км від епізоотичного осередку: територія міста на схід від річки Гнилоп’ять.
 4. Забезпечити діяльність мобільної групи у складі представників Бердичівського відділу поліції головного управління Національної поліції України в Житомирській області та Бердичівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області для здійснення контролю за переміщенням сільськогосподарських тварин та продукції у зоні захисту.
 5. Затвердити План заходів по оздоровленню від АЧС БВК № 70 м. Бердичів, вул. Низгірецька, 1 (додається).
 6. Встановити епізоотичним осередком підсобне господарство БВК № 70, вул. Низгірецька, 1.
 7. Встановити зоною спостереження (нагляду) територію в радіусі 5 км від зовнішніх меж зони захисту, яка обмежена населеними пунктами с. Великі Низгірці, с. Іванківці, с. Хажин, с. Бистрик, с. Романівка, с. Підгороднє, с. Скраглівка, с. Дубове Бердичівського району.
 8. Створити комісію з оцінки можливих збитків від утилізації свиней.
 9. Зобов’язати керівника БВК №70 забезпечити знезараження транспорту та взуття людей шляхом обладнання дезбар’єрів та дезковриків при в’їзді/виїзді, вході/виході та підтримувати постійно в робочому стані, з додаванням дезінфікуючого розчину.
 10. Начальнику ДУ БВК № 70 Доробалюку О.П. визначити місце на території виправної колонії для утилізації трупів тварин та отриману в БВК № 70 продукцію свинарства, ймовірно контаміновані матеріали, речовини та відходи.
 11. Директорам ринків м. Бердичева (Адамчук М.В., Левицький Р.В.) – заборонити торгівлю живими свиньми та продуктами їхнього забою, крім отриманих на забійних та переробних підприємствах, які мають відповідний експлуатаційний дозвіл, за наявності супровідних ветеринарних документів.
 12. Забезпечити неухильне виконання плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней в підсобному господарстві ДУ БВК №70, вул. Низгірецька, 1 м. Бердичів, Житомирської області.
 13. Виконавцям рішення ДНПК та плану заходів письмово проінформувати комісію, через відділ роботи з територіальною громадою виконкому Бердичівської міської ради, у вказані терміни виконання.
 14. Карантин зняти через 40 днів після виконання всього комплексу заключних ветеринарно-санітарних заходів за рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській міській раді.

Голова комісії Онофрійчук С.П.

Секретар Наімов Д.Д.