Додому НОВИНИ Влада і громада Едуард Томашевський: “Не допускати порушень законних прав громадян”.

Едуард Томашевський: “Не допускати порушень законних прав громадян”.

683
ПОДІЛИТИСЬ

Нещодавно в селі Садки виникла конфліктна ситуація: двоє власників земельних паїв, на яких вони вирощували зернові культури, не змогли зібрати врожай через те, що місцевий підприємець, засіявши кукурудзою частину міжпайової дороги, перекрив таким чином доступ до їх земельних ділянок.

Власники паїв звернулися зі скаргою до присутніх в цей момент в селі представників ГО “Самопоміч Бердичівського району”, які в цей же день побували на прийомі в голови райдержадміністрації Едуарда Томашевського і, повідомивши про цю ситуацію, попросили допомоги у вирішенні даної проблеми.

За участі голови РДА дане питання було оперативно вирішено, що дало змогу селянам зібрати вирощений ними урожай. І вже наступного дня це було зроблено і конфлікт вичерпано. Досягнуто взаєморозуміння між підприємцем і власниками паїв.

Разом з тим, голова райдержадміністрації, користуючись нагодою, ще раз звертається до представників влади на місцях, керівників всіх сільгосппідприємств різних форм власності, фермерів, приватних підприємців не допускати порушень законних прав громадян, не зловживати своїм становищем, не допускати будь-яких конфліктів в цей непростий для України і нашого району час.

Прес-служба райдержадміністрації.