Додому НОВИНИ Влада і громада Садки: “Моє село – моя родина”

Садки: “Моє село – моя родина”

614
ПОДІЛИТИСЬ

Пісенний мій краю, любов моя вічна,
Тут пам’ять козацька і слава батьків.
Так хочеться довше дивитись у вікна,
Вдивлятися в очі своїх земляків!

Саме під таким гаслом 28 вересня у Садках відзначили День села.

Як вже стало традицією в Садківській громаді перед урочистостями учасники свята пригощалися різноманітними наїдками зі “шведського столу” та смачною рибною юшкою.

На початку святкового заходу присутніх та гостей села привітали сільський голова Лариса Міняйло та директор школи Ірина Тринчук.

Прекрасний сценарій свята поєднувався розповідями про історію села та його людей, з номерами художньої самодіяльності. Перед присутніми промайнули трагічні події голодомору, героїчні подвиги мешканців Садок під час Другої світової війни та боротьби за суверенітет України в нинішній час. Згадали і непростий час становлення сільськогосподарського виробництва, трудові подвиги ветеранів, які прославляли своє село в мирну пору.

Учасники художньої самодіяльності піснями, поетичними рядками, театральними сценками вітали різні категорії своїх земляків: ювілярів, яким виповнилось 50-60-70 і 80 років, першокласників, які цього року переступили поріг рідної школи, ветеранів-педагогів, щасливих молодят, які стали на весільний рушник, орденоносців трудової слави, матерів-героїнь. Усі вони отримали від сільської ради квіти та гарні цінні подарунки. Садківчани гучними оплесками підтримували своїх земляків – аматорів сцени на чолі з директором клубу Борисом Петруком, який напередодні відзначив свій день народження і теж отримав подарунок.

Святковий захід пройшов на висоті завдяки активності мешканців села та допомозі спонсорів.

Підготували Володимир Кравченко,
Анатолій Горобчук.


Щиро дякуємо!

Садківська сільська рада висловлює щиру вдячність директору ПП «Климчук» М.П. Климчуку, ТОВ “АГРО-РОСИНКА” (директор Я.С. Заремба), жителям села О.Г. Сергійчуку, Н.С. Кувшин за надану матеріальну допомогу в проведенні заходів з нагоди Дня села.

Вдячні також Лесі Римар та Володимиру Нестюку за приготовану ними смачну рибну юшку.

Від усього серця бажаємо всім вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою, достатку!

Хай Господь Бог сторицею віддасть за ваше розуміння та підтримку!

З великою вдячністю,
Садківський голова Лариса Сергіївна Міняйло.


Шановні освітяни нашої Садківської школи!

Користуючись нагодою Садківська сільська рада та мешканці сіл Садки та Великі Гадомці щиро вітають освітянський колектив Садківської загальноосвітньої школи з наступаючим професійним святом!

Щиро дякуємо вам за велику і послідовну роботу по вихованню підростаючого поколінню.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру!