Додому НОВИНИ Влада і громада Своє професійне свято відзначили працівники водного господарства

Своє професійне свято відзначили працівники водного господарства

412
ПОДІЛИТИСЬ

Щорічно, у першу неділю червня, Україна відзначає День працівників водного господарства. З цієї нагоди, 01 червня 2017 року, у актовій залі Бердичівського міжрайонного управління водного господарства відбулися урочисті збори.

Розпочав зібрання начальник управління водного господарства Володимир Михайлович Наумчук, який привітав колег зі святом, та вручив Почесні грамоти своїм підопічним.

Вітання продовжили заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк і керуюча справами апарату Бердичівської районної ради Лариса Савенко. Вони привітали з професійним святом працівників водного господарства, наголосили на важливості їхньої роботи і вручили Почесні грамоти і грошові нагороди працівникам Бердичівського міжрайонного управління водного господарства.

За нелегку повсякденну, подвижницьку працю та щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість і глибоке розуміння свого обов’язку та з нагоди професійного свята – Дня працівників водного господарства Почесні грамоти від керівництва райдержадміністрації та районної ради отримали водії – Віктор Тарахтелюк, Михайло Любченко та в.о. заступника начальника управління Роман Зінкевич.

Прес-служба райдержадміністрації