Додому НОВИНИ Медицина Святкове слово про медиків району

Святкове слово про медиків району

967
ПОДІЛИТИСЬ

… Різнобарв’я зеленого кольору. Охайний чистий газон. Відкриті двері центрального входу в приміщення районної поліклініки…

Привітні обличчя реєстраторів: уважної вишуканої Тамарочки та завжди приємної, доброзичливої Євгенії… Швидкою ходою пройшов до свого кабінету лікар Шпак. Петре Тодоровичу, вельмишановний, Вам так личить усмішка! Ви – чудесний знавець функціональної діагностики – це підтверджують зроблені Вами висновки досліджень. Нехай життя дає Вам більше підстав для усміхненості (як і всім нам)!

А які вмілі фахівці його колеги-підопічні, прекрасні жіночки Тамара та Світлана!

А ось виринула з людського потоку постать в білосніжному халаті – Раїса Полікарпівна Войскобойнік, чудесна акушерка. Сотні жінок району вдячні Раїсі Полікарпівні за успішне вилікування виявлених нею захворювань на ранніх стадіях, адже вона у нас і мамолог і гінеколог, якій завдячують здоров’ям тисячі жіночок.

Селяночки, не соромтесь після 45 років двічі на рік проходити огляд у Раїси Полікарпівни – це збереже вам здоров’я, продовжить вік кожної з вас і збереже психологічний стан та матеріальні витрати за лікування.

Другий поверх… Видно, як поспішає зі стаціонару на прийом хворих лікар, котрому сам Господь велів стати медиком: батько – знаний в місті лікар, адміністратор; брат – чудовий психотерапевт. Доброта, людяність, компетентність травматолога Добровольського Віталія Вікторовича вже давно оцінені тими, хто звертався до нього за допомогою.

Пацієнти довіряють йому і ввіряють своє життя.

Відзначили високо професійність його праці в госпіталі Дніпропетровська, де він оперував поранених в АТО.

А поруч в кабінеті усміхнена, люб’язна, красива жінка – Мельник Інна Володимирівна проводить обстеження: уважно вислуховує, зосереджено оглядає і навіть часто без лабораторних та УЗД досліджень правильно ставить діагнози тим, хто звернувся до неї як до хірурга, лікаря-онколога.

Це досяглось завдяки постійному самовдосконаленню, поповненню знань з технології полосних операцій. Інна Володимирівна – активний учасник обласних та українських конференцій, міжнародних симпозіумів хірургів, онкологів. Вона запозичує все краще, найсучасніше з досвіду чудових лікарів України.

Радісно від того, що Ірина Володимирівна своєю роботою стверджує тезу: “Лікар той, хто не зупиняється на досягнутому, хто щоденно піднімає свій професійний рівень”.

А ось відкриває двері кабінету, де все до дрібниць знайоме, прекрасний хірург Мирончук Андрій Петрович. Побажавши колегам доброго робочого дня піднімається в свій кабінет головного лікаря. Радісно сповіщає, що вже на 3 день після градобою була замінена покрівля стаціонарного корпусу, на що пішло 63 тисячі гривень. Втішається тим, що частково встановлені металопластикові вікна, повністю переобладнані туалети в хірургічному та дитячому відділеннях. Гордість Мирончука А.П. – нові пральні потужні машини, новий стерилізатор.

Сподівається господар поліклініки та стаціонару, їдальні та пральні, що і ця проблема успішно вирішиться, адже депутати районної ради, громади піклуються про здоров’я своїх виборців і проголосують за виділення коштів з бюджету для осучаснення корпусів, придбання нових мед.приладів, установок.

Щасливим головного лікаря роблять подаровані тонометри, одноразові шприци. Радіє з того, що нині медсестри в присутності хворого готують інфузії та ін’єкції, що виключає зайві думки пацієнтів: “А може, не те ввели?”, і сприяє швидшому одужанню.

Втішно йому, що лікарня забезпечена добрими кадрами, що хворим не потрібна їжа з дому – годують добре: смачно і калорійно.

Піклується він і про термосанацію. На це потрібно 7 млн. грн.

Андрій Петрович щиро дякує всім небайдужим та депутатам, хто переймається проблемами лікарні: Віталію Вітусевичу, Леоніду Жучкову, Петру Залізному, колективу ФГ “Сєргій-С” с. Бистрик, завдяки яким з’явились кардіографи, нові функціональні ліжка, медобладнання, продукти харчування.

Неоліна КРИЩУК.