Святковим маршем, короваєм та щирими посмішками зустрічали на святі аграріїв району

Святковим маршем, короваєм та щирими посмішками зустрічали на святі аграріїв району

176
0
ПОДІЛИТИСЬ

Напередодні свята Дня працівників сільського господарства, 14 листопада, у великій залі Бердичівської райдержадміністрації відбулися урочистості на честь працівників агропромислового комплексу Бердичівського району.

Трудівників полів і ферм, керівників і фахівців сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, аграріїв, які трудяться на теренах Бердичівщини та щороку радують земляків трудовими досягненнями, вітали голова адміністрації Едуард Томашевський, заступник голови районної ради Віталій Вишнівський. У цей день виступаючі висловили щирі слова вдячності трудівникам на селі.

У своєму вітальному слові голова районної адміністрації наголосив на особливості і важливості праці аграріїв: “Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі. Ви робите вагомий внесок до бюджету району, розвиваєте економіку, дбаєте про добробуту співгромадян. Загалом, сільське господарство – одна з найважливіших галузей економіки України. Від праці цих людей залежить, що ми їстимемо завтра, і як ці продукти вплинуть на наше життя і здоров’я” – зазначив Едуард Томашевський. Також він побажав винуватцям свята задоволення від роботи, достатку, добробуту, міцного здоров’я, затишку і тепла у родинах.

У рамках святкового заходу, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський та заступник голови районної ради Віталій Вишнівський нагородили кращих із кращих у різних номінаціях керівників агропромислової галузі району пам’ятними відзнаками та подяками. Усім сільськогосподарським виробникам за небайдужість та допомогу соціальній сфері району було вручено обереги: ляльки-мотанки у вигляді янгола, а керівників району обдарували дідухами з колосся врожаю 2017 року.

Цього дня працівники сільського господарства Бердичівського краю отримували багато привітань і чергові вітання були від Ігоря Потапчука – директора КП “Власний дім”, який вручив грамоту Житомирської облдержадміністрації керівнику ФГ “Пролісок Агро” Юрію Тарахтелюку і передав грамоту від управління агропромислового розвитку Житомирської ОДА для нагородження заступника директора ТОВ “Українська ягода” Євгена Рильського.

Усі гості заходу мали можливість переглянути виставку у фойє райдержадміністрації. Тут були представлені роботи вишивальниць, майстрів народної творчості, вироби вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості. Дитячий танцювальний колектив “Перлинки” подарував свої хореографічні номери, оркестр 26-ї артилерійської бригади, в свою чергу, музичною композицією вітали присутніх у залі, а творчі колективи районного Центру культури і дозвілля розважили гумористичними номерами та пісенними композиціями. По завершенню офіційної частини та концертної програми усіх присутніх у залі пригостили смачним короваєм – як символ достатку, багатства та завершення урожайного року.

Прес-служба райдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ