Додому НОВИНИ Влада і громада Святкові подарунки для військових від учнів зі Скраглівки та Мирославки.

Святкові подарунки для військових від учнів зі Скраглівки та Мирославки.

768
ПОДІЛИТИСЬ

Місцеві школярі вже не вперше виявляють свою активну громадську позицію та підтримують наших військових на сході. Учні Скраглівської та Мирославської шкіл підготувати подарунки, щоб привітати з Новим роком та Різдвом Христовим наших захисників.

У святкові новорічні пакуночки діти поклали смачні солодощі, цікаві поробки, які виготовили  власноруч. Кожен такий пакуночок школярі робили, вкладаючи свою душу, віру та надію на те, що скоро буде мир і кожен захисник повернеться до своїх близьких  додому. Адже не дарма у колядках співають: “Слава во вишнім Богу і  мир всім на землі”.

Громадська організація “Патріотична-Сила” всі дитячі подарунки передасть солдатам в зону антитерористичної операції, адже голова організації Станіслав Лужанський разом з волонтерами регулярно збирає та відвозить допомогу на схід України. Цього разу солдат зігріють ще й новорічні подарунки від дітей, які додадуть їм хоч трішки затишку та спокою.

Велика вдячність дітям, які підтримують наших  військових! Українці разом непереможні, від малого до великого ми будуватимемо собі процвітаючу Україну! В єдності наша сила!

Юлія Рижих.