Святкування Дня працівників культури в районі

Святкування Дня працівників культури в районі

189
0
ПОДІЛИТИСЬ

У великій залі райдержадміністрації 9 листопада відбувся урочистий захід до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Вітання майстри сцени приймали від голови Бердичівської райдержадміністрації Едуарда Томашевського та від першого заступника голови – начальника управління фінансів Тетяни Войцахівської. Вони побажали працівникам культури терпіння, наснаги і творчих успіхів. Подякували за плідну, щоденну працю, ініціативність та силу духу, завдяки яким звеличується наша рідна Україна і наш край – Бердичівщина.

За особистий вагомий внесок у розвиток культурної галузі району, за високий професіоналізм керівництво району нагородили працівників культури грамотами та подарунками. А також виконали почесну місію – від імені депутата Верховної Ради України Олександра Ревеги нагородили грамотами і грошовими преміями представників культури району та вручили їм грамоти управління культури облдержадміністрації. Щирі вітання отримували і від заступника голови Бердичівської районної ради Віталія Вишнівського. Він вручив грамоти та грошові нагороди.

Відзначили особливість і наполегливу працю дитячого танцювального колективу “Перлинки”. Дітям голова РДА та перший заступник вручили особисті подаруночки та солодощі, а керівника колективу Катерину Кобилінську відзначили грамотою.

Прес-служба райдержадміністрації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ