Додому НОВИНИ Культура Свято дитинства, радості, надії.

Свято дитинства, радості, надії.

769
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська районна державна адміністрація гостинно зустріла всіх запрошених дітей незахищених категорій на районне свято – День захисту дітей. Дитячими піснями, музикою, яка лунала з гучномовців, привітними посмішками та доброзичливим поглядом і розпочалося довгоочікуване свято. Ведуча  оголосила конкурс малюнків на асфальті “Моя країна – моя родина”, у якому взяли участь всі бажаючі дітлахи. По закінченню роботи журі з оцінювання конкурсу, захід продовжився у великій залі райдержадміністрації, де і розпочалася казка для дітей “Всі миші люблять сир” (режисер Олена Якимчук).

Всіх присутніх на святі привітав голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, який побажав дітям веселих канікул, гарного настрою та весело провести свято. Долучились до привітань голова районної ради Костянтин Мулярчук та помічник народного депутата Олександра Ревеги – Софія Томашевська.

Насичену цікавинками розважальну програму продовжив вокальний ансамбль “Полісяночка” (керівник Т.Романенко), танцювальний колектив “Перлинки” (керівник  К. Кобилінська). А особливо сподобався дітям майстер-клас з хореографії, який провела Ірина Терещук.

Продовжила вітання дітей голова районного товариства Червоний Хрест Марія Швайківська, яка відзначила солодкими призами учасників конкурсу малюнків на асфальті, їх отримали Ліза Суботіна, Олександр Конончук, Ірина Яроцька, Дар’я Мельник та інші. Після підведення підсумків конкурсу малюнків на асфальті, розпочались пісенний конкурс та конкурс декламування віршів, під час яких всі учасники отримали призи. Приємно будо дивитись на сяючі очі, усміхнені обличчя дітей та всіх присутніх.

Особливу подяку за допомогу в проведенні свята висловлюємо народному депутатові Олександру Ревезі та президенту благодійного фонду “Відкрите серце” Петру Залізному.

Всі запрошені на захід діти отримали подарунки від райдержадміністрації, меценатів та спонсорів. Свято закінчилось, проте чудовий настрій у дітей збережеться надовго та отримані враження ще довго будуть полонити дитячі душі.

Олександр Хоренко,
начальник служби у справах дітей
Бердичівської райдержадміністрації.

horenko5 horenko1 horenko2 horenko4