Додому НОВИНИ Влада і громада Свято для дітей з особливими потребами

Свято для дітей з особливими потребами

634
ПОДІЛИТИСЬ

В парку відпочинку лунає гарна музика, звучить щирий сміх дітей, які із задоволенням забавляються з клоуном, фіксиками, катанням на гойдалках та беруть участь в різноманітних конкурсах… Це радіють святу Дня захисту дітей діти з особливими потребами з “Промінчика”, “Насіння надії”, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Ми звернулися до ініціатора і організатора цього заходу Наталії Онуфрієнко, яка з допомогою небайдужих людей потурбувалася організувати подарунки для 400 дітей і зробити їх в цей день щасливими.

– Разом з директором “Промінчика” Тимофієм Климом, – говорить Наталія, – ми звернулися за допомогою в проведенні цього свята до міського голови Василя Мазура та народного депутата Олександра Ревеги, які підтримали нас і виділили солодощі малечі та безкоштовні запрошення на гойдалки, домовилися за шоу з фіксиками. Приватний підприємець Василь Проців та директор хлібозаводу Костянтин Анучін пригостили кожну дитину морозивом та солодкими булочками. Дуже велика подяка і нашій землячці, нині директору деревообробного комбінату в Коростені Катерині Самчук, яка нам теж дуже допомогла. Спасибі і ансамблю ветеранів “Бердичі”, які радували дітей своїми піснями.

Організатори та спонсори цього свята щиро вітали діток та їх батьків і бажали їм здоров’я, чистого неба над головою та щастя понад усе.

Софія Яремчук.