ПОДІЛИТИСЬ

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту відбувся 11 вересня 2015 року у великій залі Бердичівської райдержадміністрації.

Спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури і спорту, прихильників фізкультурно-спортивного руху привітали зі святом голова райдержадміністрації  Е.Є. Томашевський, народний депутат України О.В. Ревега, помічник народного депутата С.Б. Томашевська, перший заступник голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук, заступник голови районної ради Ю.Ю. Волошин, начальник обласного управління з фізичного виховання і спорту України В.Р. Зорнік, керівник юридичної фірми, меценат спорту О.В. Дмитрук.

Голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський у своєму виступі зазначив: “Не зважаючи на важкі часи в країні, відсутністю фінансування спортивної галузі, ви продовжуєте працювати з особливим завзяттям. У Бердичівському районі добре розвинені секції з бадмінтону, хокею на траві, волейболу, футболу та міні-футболу. Вихованці районної Дитячо-юнацької спортивної школи прославляють Бердичівський район на всеукраїнських і міжнародних рівнях, беруть участь у міжнародних змаганнях, повертаючись додому з бронзовими, срібними та золотими нагородами. Нам є чим гордитися! Дякуємо вам за це!”.

Народний депутат України О.В. Ревега привітав учасників заходу зі святом, побажав успіхів, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах. Олександр Васильович вручив командам зі шкіл району цінні подарунки для зайняття спортом.

Відзначив нагородою Бердичівський район Зорнік Володимир Романович. Він вручив голові адміністрації кубок за ІІ місце в Обласній спартакіаді, а Дмитрук Олександр Володимирович подарував спортсменам професійні м’ячі для гри у гандбол.

Наумчук Тетяна Володимирівна у своєму виступі побажала вчителям, тренерам, аби зараз і в майбутньому оплата їхньої праці відповідала тому рівню, на якому вони готують наших спортсменів.

Грамотами відділу у справах сім’ї, молоді і спорту були нагороджені тренери ДЮСШ Бердичівського району; кращі вихованці спортивної школи отримали у подарунок спортивні рюкзаки. Також, за успіхи і спортивні досягнення, грамотами відділу освіти були нагороджені команди і окремі учасники шкільних змагань.

Приємністю на святі стало те, що молодь спорту прийняла гідну естафету від загартованих ветеранів спорту Бердичівського району. Ветеранам від профспілки працівників освіти було вручено грошову нагороду, а від вдячної молоді – квіти.

Можна багато говорити, але треба більше діяти, тоді твої дії оцінять кінцевим результатом. Дивлячись на успіхи, перемоги і здобутки спортсменів Бердичівського району, ще більше починаєш розуміти, що через спорт і фізичну культуру виховується здорове суспільство.

SL746710_1 SL746687_1 SL746718_1 SL746717_1