Додому НОВИНИ Культура Свято Миколая у Бердичівському районі

Свято Миколая у Бердичівському районі

810
ПОДІЛИТИСЬ

Святий Миколай-Чудотворець належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам’яті святителя діти – бо для них то означає веселе свято й подарунки.

Здавна вважається, що святий Миколай є покровителем і заступником дітей, а також мандрівників і мореплавців. Але у цей день саме діти найбільше чекають на чудо, оскільки знають, що за їх слухняність, гарну поведінку, ввічливість дідусь Миколай обов’язково принесе їм “миколайчики”.

SL747597_1Так і до найчемніших дітлахів Бердичівського району завітав до великої зали райдержадміністрації дідусь – Миколай. Зустріти його прибули діти незахищених категорій. Серед гостей були: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. За сприяння районної адміністрації та народного депутата О.В. Ревеги усі запрошені малята отримали подарунки. Також для них працівники Бердичівського районного центру культури і дозвілля підготували казку-виставу “Білосніжка і сім гномів” та розважальну програму з віршами, загадками, хороводом, танцями, веселим Грайликом, який підбурював малечу на веселощі.

Привітали малечу перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, заступник голови районної ради Олена Рудик, помічник народного депутата Олександра Ревеги Софія Томашевська, керівники і спеціалісти центру СССДМ, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту, служби у справах дітей.

SL747614_1

Щиро вдячні всім, хто доклав значні зусилля у організації і проведенні даного заходу, хто не зостався байдужим, хто створив для діток чудову казку, подарував їм хвилини насолоди, проявив милосердя, щедрість, адже саме такими воліє бачити нас з вами святий Миколай.

Окремо слова вдячності висловлюємо народному депутату України Олександру Васильовичу Ревезі за надану благодійну допомогу до Дня святого Миколая.

Прес-служба райдержадміністрації.