Додому НОВИНИ Влада і громада Свято у Семенівській громаді

Свято у Семенівській громаді

71
ПОДІЛИТИСЬ

День незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців. У переддень Дня Державного Прапора України традиційно у селі Іванківці відзначили два головних для всіх українців свята – День Державного Прапора та День Незалежності України.

Урочистості розпочали внесенням 10-метрового прапора та спільним виконанням Державного Гімну, який піднесено та гордо прозвучав на славу України-неньки!
Із вітальним словом до присутніх звернулась сільський голова Наталія Семенюк, яка у своїй промові наголосила, що Семенівська громада є частинкою великої родини українців, побажала миру, злагоди та благополуччя великій дружній родині – Семенівської територіальної громади.

Хвилиною мовчання учасники урочистого заходу вшанували пам’ять про тих, хто у різні періоди історії України віддав своє життя за свободу рідної землі, за незалежність України.

Приємним моментом урочистостей стало привітання та вручення подарунків учасникам бойових дій, іменинникам та ювілярам, кому виповнилось 30 років. Також привітали наймолодшу жительку громади та першокласників села Іванківці, кожному з яких подарували українську вишиванку.

Працівники культури та творча молодь клубу села Іванківці долучилися до яскравої святкової програми та представили гостям свята хореографічні постановки, вокальні виступи солістів, та колективів. Подякували також народному депутату України Богдану Кицаку за допомогу у соціально екологічному розвитку громади, а місцевому підприємцю Миколі Петровичу Климчуку – за допомогу у проведенні свята.

Після закінчення урочистої частини свято продовжилось – усіх пригощали запашним короваєм, пирогами, пловом та юшкою. Для дітей працювали атракціони: гірки, батути, машинки, їх частували солодкою ватою та морозивом.

Саме такі заходи є об’єднавчими, вони наповнюють серця селян гордістю за рідну землю, за талановитих та працьовитих людей, які тут живуть та творять славу своєї громади.

Свято вдалося на славу! Благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання нашому величному роду!

Пресслужба Семенівської громади