Додому Колонка редактора Секретарем міської ради обрано Юлію Лефтер

Секретарем міської ради обрано Юлію Лефтер

712
ПОДІЛИТИСЬ

Після того, як вищий адміністративний суд Києва визнав законним вето міського голови Василя Мазура на обрання секретарем міськради Володимира Пономарчука, 9 червня відбулась позачергова сесія міської ради, на якій секретарем міської ради таємним голосуванням було обрано Юлію Лефтер.


Журналісти відзначили своє свято
Відзначення Дня журналіста міськрайонною спілкою журналістів (голова Денис Заремський), розпочалось з покладення квітів до могил померлих колег.

А на урочистостях в міському Палаці культури винуватців свята привітали і вручили нагороди заступник міського голови Валентина Адаменко, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, голова райради Максим Самчик.

Потім відбулось нагородження переможців творчого конкурсу журналістської майстерності імені Леоніда Козінчука в 10 номінаціях. Головний приз – планшет від генерального спонсора “Імперії свята” отримала Тетяна Симоненко.

А на завершення журналістів порадували гарна концертна програма та великий святковий торт від міського голови Василя Мазура.


Розпочато ще одне будівництво
Містобудівна рада розглянула питання будівництва багатоповерхового житлового комплексу на розі вулиць Шевченка і Героїв України.