Додому НОВИНИ Влада і громада Село Демчин у Бердичівському районі газифіковано

Село Демчин у Бердичівському районі газифіковано

1198
ПОДІЛИТИСЬ

У середу, 21 жовтня 2015 року, жителі села Демчин зібралися дружньою громадою на урочисте запалення “блакитного вогника” у своєму селі.

Привітати, розділити радість разом з мешканцями сюди завітали: народний депутат України О.В. Ревега, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Г.В. Дмитренко, голова Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, голова правління ПАТ “Житомиргаз” В.І. Ющенко, начальник Бердичівського управління з експлуатації газового господарства С.Д. Антонюк, керівник підрядної організації ТОВ “Укргазіндустрія” (м. Київ) І.М. Зелінський, депутат районної ради В.В. Бабійчук, кандидат в депутати Житомирської обласної ради О.В. Дмитрук, начальник відділу будівництва та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Н.А. Смірнова.

Відкрила урочистий захід голова Мирославської сільської ради Т.І. Довбищук. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв майдану і військовослужбовців на Сході України. Таміла Іванівна представила громаді гостей і привітала їх святковим короваєм, подякувала усім, хто доклав максимум зусиль – будував, контролював, допомагав, надавав технічну і матеріальну підтримку у прокладанні газопроводу до села і домівок.

Народний депутат О.В. Ревега під час виступу зазначив важливість даної події, наголосив на тому, що газопровід у селі – це, перш за все, комфорт для людей. Також народний депутат подякував громаді за активність, невичерпне бажання робити суспільно – важливу справу. Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Г.В. Дмитренко запевнив, що гарний результат можливий лише у тому випадку, якщо над будь – яким починанням люди працюють згуртовано, однією командою, на один результат. У цьому і є суть президентської реформи щодо децентралізації влади. Геннадій Васильович відмітив, що сьогоднішнє свято стало можливим також завдяки активній діяльності та небайдужості депутата Верховної Ради О.В. Ревеги до справ у Бердичівському районі.

SL747027_1Голова Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевський привітав мешканців з гарним результатом, досягнутою метою, подякував їм за клопітку працю, невтомність і оптимізм. Побажав працювати наполегливо і надалі, розширювати повноваження громади, нести відповідальність за здійснене, не зупинятися, а розробляти і втілювати нові проекти. Едуард Євгенович нагородив Грамотами Бердичівської райдержадміністрації за розуміння, опікування проблемами односельчан, співпрацю із підрядною організацією, органами державної влади та місцевого самоврядування голову Мирославської сільської ради Довбищук Тамілу Іванівну та голову обслуговуючого кооперативу по газифікації с. Демчин Лисюка Віктора Миколайовича.

По закінченню урочистостей, за доброю традицією, учасники заходу завітали до господи. У гостинному домі для господарів  працівниками Бердичівського управління експлуатації газового господарства  проведено інструктаж з техніки безпеки, запалено газову конфорку. Олександр Васильович і господиня дому підсмажили святкову яєчню для гостей.

Яєчня готова… А у думках і серцях людей палахкотів вогник невимовної радості і неймовірного щастя.

Довідково: підвідний газопровід до с. Демчин має протяжність 3,8 км, вартість складає 720,0 тис. грн. Отримано декларацію про готовність об’єкта до експлуатації серії ЖТ №142140770444.
За власні кошти населення прокладено по с. Демчин 5,846 км розвідних вуличних мереж вартістю 689,0 тис. грн. За власні кошти населення житлових будинків змонтовано системи газового опалення, на яке витрачено від 10 до 15 тис. грн. із кожного домоволодіння.
Замовником об’єктів газифікації села Демчин є: по підвідному газопроводу – Мирославська сільська рада, по розвідних мережах – обслуговуючий кооператив по газифікації села Демчин.
Підрядна організація – ТОВ “Укргазінвест” (м. Київ, директор – Зелінський Ігор Михайлович).
Результатом введення в експлуатацію підвідного газопроводу до села Демчин буде довгоочікуване вирішення соціально-важливого питання газифікації цього населеного пункту, де проживає понад 250 громадян.

Прес-служба райдержадміністрації.