Додому НОВИНИ Культура Село з красивою і квітучою назвою – Красівка!

Село з красивою і квітучою назвою – Красівка!

534
ПОДІЛИТИСЬ

Моє село – полями оповите,
До щему наймиліше на землі.
Окрайчик неба у зеленім житі,
Що світиться, мов зірочка, в імлі.

З чого починається село? З дороги, над якою схилились верби у зажурі? Чи з поля, де гойдає вітер хвилі колосся? А, може, воно починається із рідної хати, з батьківського порогу – найкращого і найріднішого місця на землі? Із батьківського дому, із рідної хати, від найрідніших людей – батька і матері – йдуть витоки нашої любові до рідного села. Бо невіддільні для кожного з нас слова: рідний край, рідне село, рідна хата, найрідніші батько і мати.

З днем села мешканців Красівки привітала голова Семенівської об’єднаної територіальної громади Наталія Семенюк, яка, зокрема, подякувала присутнім на святі за те, що вони в часи лихоліття і в мирний період робили все для того, щоб село розвивалося та берегло історію свого рідного краю.

Староста села Ігор Апатов побажав всім присутнім міцного здоров’я, добра, миру.
Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають своїм молодим нащадкам.

Звучать щирі вітання, пісня “Мої батьки” і вручається подарунок найстаршому жителю села, ветерану ВВв 93-річному Леоніду Яковичу Кравчуку.

Ще начебто зовсім недавно молодий Іван одружився з юною, вродливою дівчиною Надією, а нині Іван Михайлович та Надія Вікторівна Хитричі приймають дружні оплески та вітання з нагоди 50-річчя подружнього життя. Саме їх приклад і надихає наймолодше подружжя села Павла та Наталію Климчуків.

Теплі слова поздоровлення звучать і на адресу односельчан, які своє життя присвятили вирощуванню хліба, чиїми невтомними руками славиться наша земля, у кого руки мозолясті.

Вітання і подарунки наймолодшому жителю Красівки Віктору Коліснику.
Гарною українською піснею вітають Віталія Григоровича Павлюка, який у день села відзначив свій 50-річний ювілей.

Красівка манить око своїми привітними вулицями, в яких по обидві сторони виглядають розлогі подвір’я затишних будинків, гарні садки та квітучі клумби. Користуючись нагодою організатори свята відзначили садибу Емми Цезарівни, проходячи повз яку неможливо не заглянути та не помилуватись вправними господарями.

Прекрасну концертну програму підготували для мешканців Красівки та їх гостей працівники культури Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Прес-служба Семенівської ОТГ.