Додому НОВИНИ Влада і громада Село Слободище на Бердичівщині відзначило свій 582-й День народження

Село Слободище на Бердичівщині відзначило свій 582-й День народження

268
ПОДІЛИТИСЬ

“Роду наш красний, роду наш прекрасний, не цураймося, признаваймося, бо багато нас є!” – під такою назвою і такими словами з пісні Ніни Матвієнко розпочався святковий концерт у селі Слободище, яке 16 червня відсвяткувало 582 роки.

На свято до села завітали гості, очільники громади та району, місцеві підприємці та жителі села. Привітаннями та щирими побажаннями розпочали свято Швайківський сільський голова Тарас Яригін та заступник Роман Кваша привітали жителів села, відзначили Подяками та цінними подарунками колишніх керівників господарств В.Ю. Любченка, М.Т. Стороженка, сільських голів О.Г. Гордєєву та М.В. Лагуту, секретаря сільської ради Г.В. Гук, подякували їм за плідну працю на благо села та людей, побажали міцного здоров’я та довгих років життя.

Не залишили без уваги і підростаюче покоління – учні школи, які гідно представляють село та свій навчальний заклад на олімпіадах і конкурсах, займаючи призові місця. Вони отримали подарунки від сільського голови та побажання до нових звершень.

Багато гарних та теплих слів прозвучали з вуст голови Бердичівської РДА Петра Яригіна та голови районної ради Софії Томашевської, які завітали теж з подарунками.

Святкування продовжилось виступом Житомирського народного фольклорного колективу “Родослав”, який дарував свою творчість усім присутнім, отримуючи взамін щирі оплески.

Але як усім відомо, у нас свято тільки починається, адже на черзі друга частина – смачна рибна юшка та “танці до упаду”. Наші чарівні сільські жіночки В.К. Ганоль та Г.В. Гук під пильним керівництвом “майстра у приготуванні на природі” А. Ганоля приготували 50 літрів юшки, якою частували усіх бажаючих. Дякуємо, що знайшли час та бажання попрацювати на благо громади! Також спасибі кухарю Слободищенської школи, яка долучилась та приготувала дві великі каструлі рибної юшки. Гадаємо, усім вистачило досхочу!

Величезна та щира вдячність нашим постійним та безвідмовним спонсорам, без підтримки яких не обходиться жодне свято. А також тим людям, які завжди підтримують та допомагають. Хай береже вас Господь!

Прес-служба Швайківської ОТГ.