Додому НОВИНИ Влада і громада Селянська кмітливість

Селянська кмітливість

114
ПОДІЛИТИСЬ

Добре завжди працювати тим хліборобам, де родючі ґрунти. А відтак і високі врожаї, та й прибутки більші. А що робити тим, хто відноситься до Поліської зони ґрунтів з низьким вмістом гумусу? Доводиться метикувати з чергуванням сівозміни, проявляючи різного роду селянську кмітливість.

Довелось застосувати її і Віктору Андрійовичу Олянюку: на своїх бідних землях він вирішив ризикнути і поряд із вирощуванням традиційних культур зайнявся непростою, трудомісткою, але дуже перспективною справою – вирощуванням насінників багаторічних та однорічних трав. Слід сказати, що у цій справі продукція СТОВ «Урожай» (с. Скаківка) стала популярною не лише в нашому регіоні, а й по всій Україні. Зокрема, насіння трав закуповували для благоустрою доріг як на сході і заході, так і на півдні держави. У тому числі в Запорізькій, Одеській, Тернопільській та інших областях.

Віктор Андрійович пройшов школу технаря, працював бригадиром тракторної бригади, головним інженером колгоспу, керівником СТОВ «Урожай». І сьогодні з впевненістю можемо сказати, що він залишив гарний слід на цій землі. Але не полишив хліборобську справу, а й нині використовує свій досвід керівника у новому для себе напрямку – очолив ТОВ «Агроколос», в якому об’єднались невеликі фермери, що нині порядкують на скаківських та гришковецьких землях. Тож знаючи хліборобську завзятість Олянюка та його соратників віриться, що вони досягнуть значних успіхів у цій справі.

Тож від імені районної організації Аграрної партії України хочемо привітати Віктора Олянюка та його колег з наступаючим рідним для них Днем працівників сільського господарства.

З повагою –
Марія ВОЛКОВА