Додому НОВИНИ Влада і громада Семінар на базі Бердичівського міського центру зайнятості

Семінар на базі Бердичівського міського центру зайнятості

612
ПОДІЛИТИСЬ

16 лютого 2016 року на базі Бердичівського міського центру зайнятості відбувся семінар з сільськими та селищним головами.

Тема зібрання – результати спільної діяльності центру зайнятості і сільських рад у сприянні працевлаштуванню незайнятого населення Бердичівського району.

В семінарі брали участь: заступник голови районної ради Олена Рудик, начальник відділу з питань правового забезпечення діяльності ради, комунальної власності та регулювання земельних відносин виконавчого апарату районної ради Сергій Воронович, начальник Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бердичівської райдержадміністрації Олена Продеус.

1068_1Працівники центру зайнятості висвітлили питання реєстрації працездатного населення, в тому числі вимушених переселенців, учасників АТО; нововведення законодавства про громадські роботи; про надання ваучерів та ОВДБ; про організацію навчання на виробництві та перекваліфікацію працівників.

Учасниками семінару розглянуто та обговорено проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття”.