Додому НОВИНИ Влада і громада Сергій Машковський привітав нашу 95-ку в зоні проведення АТО

Сергій Машковський привітав нашу 95-ку в зоні проведення АТО

774
ПОДІЛИТИСЬ

12 грудня голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Машковський особисто привітав бійців славнозвісної 95-ки з 23 річницею створення бригади. “Крилаті піхотинці” відзначили День частини в зоні АТО в м. Слав’янськ. На свято також завітали Командувач Високомобільних десантних військ України генерал-майор Михайло Забродський, керівник АТО генерал-лейтенант Сергій Гопко, начальник Одеської Військової академії генерал-майор Олег Гуляк.

“Маю за честь особисто вітати Вас, еліту Збройних Сил України – воїнів-десантників. Житомирщині по праву є чим пишатися. Адже саме ви, наші бійці, достойно виконуєте свій професійний обов’язок в зоні проведення АТО. Ви зарекомендували себе не лише на всю область та Україну – вас знають і поважають за кордоном”, – сказав бійцям голова Житомирської облдержадміністрації.

4487

У День народження військової частини десантники отримали понад півсотні нагород, цінних подарунків та грамот. Зокрема, шістьох відзначили найвищими державними нагородами, двоє отримали “Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня”, четверо – Орден “За мужність”. Загалом “крилатих піхотинців” відзначили всі державні і військові відомства. Від Міністерства оборони України вручено 10 нагород: вісім “Знаків пошани” і дві відзнаки “За зразкову службу”. Від Генерального штабу ЗС України десантники отримали вісім відзнак, від Командувача Високомобільних десантних військ – 26 годинників і 3 грамоти, від керівника АТО – 16 нагрудних знаків “За звільнення Донбасу”, від командира бригади 6 годинників і 7 відзнак.

brig95_09Голова обласної адміністрації Сергій Машковський вручив бійцям 15 відзнак від міста та області, а також іменні годинники.

Михайло Забродський, вітаючи військовослужбовців, назвав 95 бригаду “великою міцною злагодженою командою” та побажав їм завжди повертатися додому без бойових втрат.

Сергій Машковський подякував Михайлу Забродському за вміле курування військовими частинами в ході проведення АТО та кожному воїну за мужність, героїзм і любов до рідної землі.

Крім офіційних нагород та вітань, від Житомирщини Сергій Машковський привіз військовим 5 тонн необхідної допомоги.

Святкування завершилось концертом гурту “Древляни” з Житомира, який спеціально завітав до десантників у зону АТО.