Додому НОВИНИ Медицина Серед успішних

Серед успішних

588
ПОДІЛИТИСЬ

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради увійшло до переліку успішних у своїй сфері діяльності. Про міцні позиції організації свідчать підсумки щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу.

Дослідження проводилось серед 329 783 українських підприємств – профільних лікарняних закладів. Дослідники аналізували фінансову діяльність суб’єктів малого підприємництва.

Тим приємніше, що комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердичівської районної ради зайняло у цьому дослідженні 31 місце у номінації ТОП-100 серед суб’єктів господарювання України за показником «Фондовіддача». А в номінації ТОП-7 серед державних і комунальних підприємств Житомирщини наш заклад отримав ЗОЛОТО серед суб’єктів господарювання Житомирської області за цим показником та отримав іменний сертифікат спеціалістів.

Статус лідера для такого закладу, як «Центр первинної медико-санітарної допомоги» – це перш за все визнання досягнутих результатів, правильності обраної стратегії. Це підтвердження, що медики працюють чесно, правильно і соціально відповідально.
Колектив Центру сприйняв повідомлення про входження до лідерів із захопленням, співробітники гордяться досягнутими результатами. Керівництво комунального некомерційного підприємства ради також щиро вдячне кожному члену колективу за проведену ними роботу.

Наталія Ровкова,
т.в.о. головного лікаря КНП «ЦПМСД» Бердичівської районної ради.