Додому НОВИНИ Влада і громада Сесія міської ради розпочала роботу о 10-й ранку і завершила о 22...

Сесія міської ради розпочала роботу о 10-й ранку і завершила о 22 годині

359
ПОДІЛИТИСЬ

Сесія міської ради, яка відбулась 21 липня, розпочалась з нагородження почесним званням “Мати-героїня” бердичівлянки Олени Василівни Климчук. Потім депутати хвилиною мовчання пом’янули загиблого журналіста Павла Шеремета…

Також почули повідомлення, що депутата Володимира Сенчу виключено з фракції “Самопоміч”. Далі міський голова Василь Мазур за дорученням чотирьох фракцій оголосив текст звернення до Кабінету Міністрів з вимогою зменшити тарифи та внести зміни у порядок нарахування субсидій. І, хоча депутати від депутатської фракції “Батьківщина” пропонували внести до порядку денного питання про мораторій на комунальні тарифи, дана пропозиція не набрала необхідної кількості голосів. Адже хто насмілиться взяти на себе відповідальність рекомендувати бердичівлянам не платити та ввести їх у борги? – зазначив міський голова. Не було прийнято і пропозиції щодо зміни ставки податку на нерухомість, ситуацію в цьому плані роз’яснила начальник ОДПІ Ірина Самборська.

Потім розпочались довготривалі дебати щодо внесення в порядок денний різного роду питань. Через що лише о 16 годині 15 хвилин депутати ухвалили порядок денний.

Дуже затягнулось обговорення також про виділення коштів на капітальний ремонт КП “Міська лазня” в сумі 1 млн. 430 ти. грн. На 18 годину депутати із 40 питань розглянули тільки 3. Тому, пройшло декілька голосувань продовжувати роботу сесії чи перенести, в ході яких депутати від “Свободи”, “Батьківщини” і “Патріотичної сили” покинули залу засідань. Після цього депутати, які залишились БПП “Солідарність”, об’єднання “Самопоміч” та “Опозиційний блок” третиною голосів ухвалили продовжити сесію. Таким чином вони працювали до 22 години, прийнявши програму економічного і соціального розвитку на 2016-2017 роки, програму шефської допомоги військовим, внесли корективи і уточнення в питання перейменування вулиць і провулків Бердичева, прийняли до міського бюджету субвенцію із обласного в сумі 117 тисяч 500 гривень, проголосували за виділення 300 тисяч гривень на ремонт приміщення Центру реабілітації дітей-інвалідів та ряд інших питань.

Наступного після сесії дня група депутатів з ВО “Батьківщина”, ВО “Свобода”, Радикальної партії та Патріотичної партії звернулись у прокуратуру щодо законності сесії міської ради та прийнятих на ній рішень.

В. Захаревич