Додому НОВИНИ Влада і громада «Сила і честь» продовжує нарощувати популярність і йде на вибори

«Сила і честь» продовжує нарощувати популярність і йде на вибори

105
ПОДІЛИТИСЬ

Розмови про те, які партії візьмуть участь у виборах до місцевих рад Житомирщини, лунають вже декілька місяців. Однак подія, яка відбулася тиждень тому у Житомирі, засвідчила старт конкретної політичної сили у виборах до рад усіх рівнів, які пройдуть на Житомирщині 25 жовтня 2020-го року. Керівники обласного осередку партії «Сила і честь» 12 серпня, під час прес-конференції для журналістів місцевих ЗМІ, заявили про те, що осередки «Сили і честі» візьмуть участь у виборах до місцевих рад у більшості об’єднаних територіальних громад (ОТГ) Житомирської області. Мета виборчого «походу» партійців «Сили і честі» цілком конкретна і зрозуміла: завершити процес оновлення влади на місцях

«Нова влада в особі Президента та Верховної Ради України отримала торік величезний кредит довіри, – зазначив голова Житомирської обласної партійної організації партії «Сила і честь» Іван Кулак. – На жаль, цей кредит вже великою мірою вичерпаний. Сьогодні ледь не останнім шансом для наведення порядку у державі стане докорінне оновлення влади на місцях».

В умовах реформи із децентралізації влади, коли більшість владних функцій переходять до новоутворених ОТГ, відповідальність, яка покладається на їх керівників, а також – на депутатський корпус, сьогодні зросла і вимагає нової якості управлінських рішень. Сьогодні йдеться про те, що новообрана восени 2020-го року влада «на місцях» змушена буде долати кризові явища у житті села, селища чи міста, покладаючись здебільшого на власні можливості і ресурси. Аби створювати такі «можливості та ресурси», на чолі громад мають опинитися чесні, добросовісні, але найголовніше – фахово підготовлені люди. Під час прес-конференції лідер Житомирської обласної організації партії «Сила і честь» І.І.Кулак зауважував, що «Сила і честь» на Житомирщині запропонує для виборців не просто нові обличчя, а людей, які вже продемонстрували успіхи на відповідальних посадах.

Про те, які завдання змушена буде вирішувати оновлена влада в усіх районах Житомирщини, говорив і керівник обласного виборчого штабу «Сили і честі» Георгій Буравков. Він зокрема сказав: «Найголовніше завдання оновленої влади в усіх куточках і місцях Житомирської області – швидке і дієве наведення порядку і підготовка низки вкрай важливих і необхідних заходів для модернізації економіки області».

І голова обласної партійної організації партії «Сила і честь», і керівник обласного виборчого штабу підкреслили, що партійці «Сили і честі» несуть особливу відповідальність за довіру, яку отримають від виборців 25 жовтня 2020-го року. Лідер партії «Сила і честь» Ігор Смешко наголошує на тому, що депутати місцевих рад, яких люди оберуть восени 2020-го року, нестимуть особливу відповідальність за кожен місяць своєї діяльності і тому кожне рішення ради ОТГ, кожен крок її керівника (голови) матиме у найближчі роки колосальне значення. Звісно ж, партія «Сила і честь», популярність якої в Україні сьогодні зростає, буде вимагати від своїх депутатів у радах ОТГ винятково відповідальної і плідної роботи. Представники «Сили і честі» мають докласти максимум зусиль, щоб новообрана влада виходила виключно із інтересів місцевої громади, а бажання та особливі потреби всілякого начальства, або ж так званих «потрібних» чи «впливових людей», для нових депутатів жодного значення в плані першочерговості задоволення їх «хотєлок» не мали . І взагалі, партійці «Сили і честі» переконані, що порядок в Україні має розпочинатися «знизу»: від кожного села, селища, міста і області. І такий порядок в Україні – буде!

Віктор Радчук.