Додому НОВИНИ Медицина Система управління якості удосконалюється в Бердичівській ЦМЛ

Система управління якості удосконалюється в Бердичівській ЦМЛ

352
ПОДІЛИТИСЬ

Внутрішній аудит одна з методик системи управління якості, який щомісячно проводиться в структурних підрозділах лікарні.

На початку серпня внутрішній аудит проводився в терапевтичному відділенні.

Були присутні: головний лікар Бабікова Л.М., заступник головного лікаря Марченко О.В., завідувачі відділень неврології та денного стаціонару, головна медична сестра Єнжиєвська Л.В. та старші сестри медичні. Учасники ознайомились з роботою відділення, матеріально-технічною базою. Особлива увага зверталась на умови перебування пацієнтів в терапевтичному відділенні, що і з’ясувала головний лікар Бабікова Л.М. при спілкуванні з пацієнтами, які висловили подяку за відношення медичних працівників, за своєчасно надану кваліфіковану допомогу персоналом та комфортні умови перебування. Особливо відзначили роботу завідуючої відділенням Тихої Л.І., старшої сестри медичної Вакули Т.М., буфетниці Козік Н.П.

Увагу звертали на обсяги та якість медичної допомоги, ведення медичної документації, що відповідає вимогам. Завідуюча відділення та старша сестра медична проводять контроль за діяльністю медперсоналу з подальшим відображенням в карті оцінки якості. Складовими оцінки якості роботи є дотримання санітарно-епідемічного режиму та бережне відношення до матеріально-технічних цінностей, дотримання стандартів догляду за хворими, виконання маніпуляцій, якісне ведення медичної документації, проведення санітарно-просвітницької роботи, надання невідкладної допомоги.

У відділенні забезпечуються права та безпека пацієнтів під час надання медичної допомоги. Постійно проводиться підвищення кваліфікації спеціалістів, підводяться підсумки роботи відділення, аналізуються випадки повторної госпіталізації, розбіжностей клінічних та патологоанатомічних діагнозів. Реєструються побічні дії ліків.

Колектив терапевтичного відділення, що обслуговує пацієнтів жіночий. Це лікарі, медсестри, молодші медичні сестри, які щоденно піклуються про здоров’я пацієнтів. Надзвичайна доброта, чуйність, палке прагнення завжди допомогти і словом, і ділом – риси, притаманні жіноцтву нашого колективу.

Вакула Т.М.
ст. сестра медична
терапевтичного відділення