Додому НОВИНИ Культура Славне свято в Райгородку.

Славне свято в Райгородку.

807
ПОДІЛИТИСЬ

“Ой, на Івана та на Купала” звучить пісня легендарної Марусі Чурай, у якій відтворюється обряд купальського свята. Притихає глядач, шикуються 24 аматори Будинку культури с. Райгородок. У центрі красується високе святково прибране Купало (верба), урочисто чекає, щоб показатися у всій красі, пропалахкотіти перед усім людом і очистити його від усього недоброго, додати сил і наснаги.

І полинули пісні у виконанні Климчук Даяни, Анастасії Муц, Каріни Сироїд, Світлани Заєць, Софії Огородник, Крістіни Машталір, Інни Борисюк, Віктора Богайчука; гумореска у виконанні О. Брандербург;  гумористична сценка від Л. Кушнірук, Т. Максимець, В. Яремчук; жартівлива пісня від жіночого ансамблю “Барви літа”; сценки та уривок з “Лісової пісні” виконали Л. Тараненко, Н. Лівіцька, С. Бондарчук, А. Тараненко та Н. Рушківська. Танок на честь Купала від переможця чемпіонату України Аліни Муц.

Гарну програму продемонстрували вихованці дитячого садочка та їх вихователі. Дуже цікаво пройшли ігри і вікторини з врученням призів.

Найдовша коса виявилась у Ангеліни Тараненко, найспритнішими стали А. Капралюк, В. Донський, В. Вовк-Томюк.

На виставці вареників професійні кухарі Л.І. Семенюк та Т.Н. Рушківська найкращими господинями села визнали Н. Поліщук, Л. Тараненко, Н. Лівіцьку, які відповідно зайняли 1, 2 та 3 місця.

Усіх присутніх окропив цілющою водою наш “чаклун” Сергій Бондарчук.

Всім дуже сподобалась рибна юшка від Петра Муца і Тетяни Рушківської.

І запалало купальське вогнище… Честь його запалити надали студенту ІІ курсу Хмельницької національної академії прикордонної служби, учаснику бойових дій Віталію Муцу.

Ми дякуємо всім, хто допоміг підготувати та спонсорував наше театралізоване свято. Це, зокрема, сільський голова О.Л. Савін, директор школи О.М. Колесник, педагог-організатор В.А. Артемчук, Сергій Бондарчук, Петро Муц, Валентина Паламарчук, Віктор Савін, Володимир Доровський, Ольга Кушнірук, працівники благгодійної організації “За здоров’я”, Сергій Романенко, Наталія та Сергій Гаврилюки, Валерій Барановський, Олена Рубан, Олена та Віктор Бугайчуки, учасники художньої самодіяльності Будинку культури.

Спасибі всім!

С.С. Муц, директор Будинку культури с. Райгородок.