Додому НОВИНИ Влада і громада Слободищенська громада відзначила День пам’яті і примирення та День Перемоги у Другій...

Слободищенська громада відзначила День пам’яті і примирення та День Перемоги у Другій світовій війні

530
ПОДІЛИТИСЬ

Вечір пам’яті сьогодні, 08 травня 2018 року, відбувся у Будинку культури села Слободище. Багаточисленна громада зібралася тут, аби усім разом вшанувати світлу пам’ять полеглих воїнів Другої світової війни, ветеранів, які недавно ще відвідували аналогічні свята, Героїв сьогодення – загиблих у антитерористичній операції українців і земляків.

До присутніх з вітанням звернулися сільський голова Роман Кваша, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова ветеранської організації села Степан Вінцевич.

Роман Кваша та Степан Вінцевич від своїх організацій відзначили учасників бойових дій та вдів війни. А від місцевих підприємців очільник села передав учасникам бойових дій та вдовам війни матеріальну допомогу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих Героїв та їх вічний подвиг, і поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим односельцям.

Гості заходу мали змогу насолодитися концертною програмою, яку спільно підготували учні місцевої школи та працівники Будинку культури.

Справжнім сюрпризом для громадськості стала участь у концертній програмі військового духового оркестру 26-ї Бердичівської артилерійської бригади. Військові виконали патріотичні і сучасні композиції, чим заворожили всю слухацьку аудиторію від малого до великого.

Прес-служба райдержадміністрації.