Додому НОВИНИ Культура Слободище. День села в онлайн-режимі

Слободище. День села в онлайн-режимі

978
ПОДІЛИТИСЬ

Саме так, віртуально, у зв’язку з карантином 7 червня, на Трійцю, пройшло свято села в Слободищах. Мешканців села привітали голова Швайківської громади Тарас Яригін, його заступник Роман Кваша, а також працівники громади – секретар сільради О.П. Гусар, в.о. старост сіл О.М. Ясінська (Слободище), М.В. Семенюк (Райки), Т.П. Мазур (Мирославка) та директор школи села Ж.Є.Карпенко.

Музичними номерами своїх односельчан привітали: від Слободищанського Будинку культури колектив «Берегиня», а також аматори народної творчості, від Швайківського БК – колектив «Вербиченька», від клубу села Райки – ансамбль «Файні молодички». Щирі вітання односельчанам села пролунали від постійних спонсорів – підприємців села.

Ще раз прийміть, шановні мешканці Слободищ, вітання з нагоди Дня села та побажання добробуту, злагоди і взаємоповаги. Зичимо, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки.

Прес-служба Швайківської ОТГ.


Орендодавці (пайовики) та вчителі-пенсіонери щиро дякують нашому постійному благодійнику, керівнику ПП «Слободище» Олегу Антоновичу Шевчуку за смачні подарунки: різноманітну молочну продукцію місцевого молокопереробного заводу.