Додому НОВИНИ Культура Слободище перемагає

Слободище перемагає

740
ПОДІЛИТИСЬ

Кінець 2015 року та початок 2016 року приніс Слободищанській сільській бібліотеці та її читачам перемогу в конкурсах проведених Гришковецькою районною дитячою бібліотекою.

В 2015 році Слободищанська бібліотека приймала участь у районному конкурсі сімейних історій “Коли мої тато і мама були маленькими”. Учасниця Стадник Каріна, учениця 6 класу Слободищанської школи, представила на розсуд журі і глядачам міні-сценку “Тато-бешкетник”, яка вразила змістовністю та майстерністю виконання, за що і отримала грамоту за перше місце та подарунок.

slobod12016 рік також приніс свої результати у вигляді першого місця за участь у другому етапі районного Всеукраїнського конкурсу “Книгоманія – 2016”, присвячений 145-річчю від дня народження української поетеси Лесі Українки. Учасниця Дементьєва Каріна, учениця 7 класу Слободищанської школи, представила на розсуд журі свій вокальний талант та артистичні здібності, майстерно перевтілившись в образ Мавки.

Переможниці районних конкурсів талановиті в усьому, гарно навчаються в школі, є активними учасницями художньої самодіяльності в Будинку культури, кращими читачами бібліотеки та вдячними дітьми для своїх батьків.

Якщо інші діти захочуть відчути позитивні емоції від перемог в літературних конкурсах щиро запрошуємо їх в казковий світ книжкових героїв, тому що жоден електронний гаджет не замінить живого спілкування з книгою та читачами.

Науменко О.Л., бібліотекар