Додому НОВИНИ Влада і громада Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомляє

Служба автомобільних доріг у Житомирській області повідомляє

1266
ПОДІЛИТИСЬ

– У поточному році планується виконання досить значних об’ємів робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд, – про це повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Олександр Мельниченко під час зустрічі із представниками засобів масової інформації, яка відбулася 6 травня 2016 року в приміщенні Служби.

Загальна сума витрат, виділених Укравтодором на поточний рік – 187 млн. грн., з яких 84 мільйони – на об’єкти поточного середнього ремонту, а саме:

  • Житомир-Могилів-Подільський (“Бердичівська” автодорога) залишки робіт по трьом ділянкам, від км 4+000 до 35+800;
  • Залишки робіт на шляхопроводі автодороги Житомир-Могилів-Подільський в с. Осиково;
  • Поточний середній ремонт на автодорозі Житомир-Могилів-Подільський км 49+550 – км 49+650, км 51+100 – км 51+710, км 52+820 – 53+100;
  • та розробка проектної документації на влаштування зовнішнього освітлення на Житомир-Могилів-Подільський;
  • три мости на автодорозі Житомир-Чернівці (“Чуднівський” напрямок): біля с. Карвинівка, біля с. Висока Піч та на км 28+554;
  • ремонт шляхопроводу у селі Старики (Коростеньський район);
  • розробка проектної документації для ремонту мосту в місті Радомишль.

Упродовж травня поточного року відбудеться проведення відкритих торгів (розкриття тендерних пропозицій) з вищевказаних об’єктів.

103 мільйони гривень – витрати на експлуатаційне утримання автодоріг та штучних споруд.

Відповідно до додаткової інформації з джерел Державного агентства автомобільних доріг України Служба автомобільних доріг у Житомирській області в поточному році розраховує також на фінансування з кредитних коштів (залучених під державні гарантії 2012-2013 років) та додаткових коштів, які планується виділити державним бюджетом на автомобільні дороги.

Із додаткового фінансування в поточному році Служба автодоріг у Житомирській області отримає змогу завершити комплекс робіт по таким об’єктам: Житомир-Могилів-Подільський (км 4+000 до 35+800), міст через річку Ірша в селі Рижани, розпочати роботи з капітального та поточного ремонту автодороги Васьковичі-Шепетівка.