Додому НОВИНИ Влада і громада «Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг»

«Соборна мати – Україна, одна на всіх, як оберіг»

368
ПОДІЛИТИСЬ

Саме під таким гаслом відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності України та 101-річниці Акта Злуки в Бердичівському районі. На заході були присутні голова райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова районної ради Максим Самчик, голови місцевих рад, депутати, учнівська молодь, громадськість.

З вітальним словом до присутніх у залі звернувся народний депутат України Богдан Кицак: «День Соборності України покликане виховувати в нас почуття загальнонаціонального єднання, свободи в незалежній країні. І століття тому і сьогодні Україну намагаються роз’єднати. Саме це свято покликане нагадати нам, що нема окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми єдиний народ».
Після спільного виконання державного Гімну України, ведучі заходу провели екскурс найважливіших подій в історії нашої держави та її становлення. Присутні хвилиною мовчання вшанували самовідданих патріотів, які загинули, захищаючи рідну землю. У боротьбі за свободу людських втрат зазнала і Бердичівщина. Під час урочистостей поіменно згадали всіх Героїв і їх ратний подвиг.

До уваги присутніх було запропоновано перегляд фільму, заснованого на реальних подіях «День незалежності. Григорій Піпський», який розповідає про справжню людину – 20 річного Григорія Піпського, котрого було розстріляно більшовиками.
Захід продовжувався тематичним концертом, який підготували працівники районного Центру культури і дозвілля, дитячий танцювальний колектив «Перлинки», народний аматорський хор «Сузір’я».

Прес-служба райдержадміністрації.