Додому НОВИНИ Культура Сонячні жінки

Сонячні жінки

907
ПОДІЛИТИСЬ

Я знайшла причину, чому саме Весною душі жіночі розцвітають в унісон з природою, що пробуджується і цвіте. Все тому, що в душі у кожної жінки є сонечко, що від весняного сонця стає все яскравішим, все теплішим. Від сонця і тепла весною розквітає земля, зеленіє, співає пташиними голосами. Отакий весняний розмай переповнює і душу кожної жінки. І сяють її очі, і розцвітає її краса, і дружнішою стає її хода, і виростають крила за спиною. Жінка стає, ніби та чудова Веснянка, незалежно від її віку. У духовному плані жінка завжди молода, бо ніколи не згасає сонечко в її душі.

Жінка дає натхнення у житті чоловіку. Поети присвячують їй вірші, композитори – пісні, художники – картини. Протягом життя дарує жінка сонячні сили своєї душі дітям, чоловіку, онукам, роботі, усьому безмежному світу. Такою її створив Господь. Її співи – заворожують, її вишивані рушники і сорочки випромінюють добро і красу. Її страви – витвори кулінарного мистецтва. В її хаті – чисто, гарно, затишно. В її обійсті – квіти і садок. В її полі – добірна пшениця і жито. Звичайно, поруч з нею чоловік, який, у свою чергу, надихає жінку на життя і щастя, оберігає і захищає родину, рідну землю.

Усі жінки різні, та об’єднує їх те, що вони усі – сонячні.

Навесні в багатьох країнах відзначається жіночий день – 8 Березня, свято жінки і весни. Свято приходить до нас з теплими променями сонця, першими квітами, з птахами, що прилетіли додому з теплих країв. І жінки отримують квіти і подарунки, вітання і поцілунки, повагу і любов від родини та друзів.

Дорогі жінки Бердичівщини! Вітаю вас з нашим жіночим, весняним і сонячним святом. Бажаю здоров’я міцного, щастя рясного на многая літа і миру на нашій рідній українській землі.

Живу разом з лелеками
В замріяній душі,
Кружляю над смереками,
Літаю уві сні.
І разом з ними сонечку
Пречистому вклонюсь,
Чекаю ніжних пролісків,
Душею їх торкнусь.
Свої лелечі крилоньки
До тебе простягну
І принесу чарівную, духмяную весну.

Ольга Протасевич, член НСЖУ.