Додому НОВИНИ Бізнес «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФАБРИКА ТЕНТІВ»: ДВА ДЕСЯТИЛІТТЯ ЯКІСНОЇ ПРАЦІ

«СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФАБРИКА ТЕНТІВ»: ДВА ДЕСЯТИЛІТТЯ ЯКІСНОЇ ПРАЦІ

964
ПОДІЛИТИСЬ

Два десятиліття тому в Бердичеві з’явилось підприємство – «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФАБРИКА ТЕНТІВ». Воно зайнялось новою для Бердичева послугою – виготовленням тентів для автомобілів.

З нагоди цього порівняно невеликого, як по міркам історії, ювілею ми зустрілись із керівником підприємства Вадимом Валентиновичем ХОХЛОВИМ та поспілкувались про роботу, нові технології, перспективи розвитку виробництва та загалом про життя.

– Добрий день, Вадиме Валентиновичу! Вітаємо Вас із ювілеєм!

– Дякую! Так, цього року ми відзначаємо своє двадцятиріччя. Багато це, чи мало – свій виробничий вік ми не відчуваємо. Тим більше, що колектив у нас хоч і невеликий, але дружний.

З чого почали? На початку свого існування підприємство виготовляло тенти для автомобілів, причепів, палаток, для різноманітних збірно-розбірних конструкцій. Коли, як кажуть, набили руки, стали розширювати спектр продукції. Адже ринок сам показує, що необхідно замовнику, який тент та для яких цілей буде використовуватись. Так що головне – слідкувати за потребами та намагатись їх якісно задовольнити.

Колектив «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФАБРИКА ТЕНТІВ» (зліва на право): Микола ВАСИЛЕНКО, Олексій ОЛЕНЮК, Юрій СОБОЛЄВ та керівник Вадим ХОХЛОВ.

Цех розмістився на базі комплексу колишнього бердичівського транспортного гіганта – автопідприємства АТП-11856, що на вулиці Низгірецькій. Тут у зручному для автомобілістів місці (хоч і околиця міста, але неподалік автотраса Київ-Житомир-Вінниця) вас радо зустрінуть будь-якого дня.

Зі зростанням попиту на ринку, впровадженням нових технологій, спектр продукції став поступово розширюватись. Тут виробляють тенти для вантажних автомобілів з ПВХ – синтетичного зносостійкого матеріалу, який має чудові експлуатаційні якості. Він не боїться води, механічних впливів, вироби з нього міцні. На тент можна нанести будь-який напис чи повнокольорове зображення, створюючи впізнаваний образ.

Щодо якості тентів нам повідомили таке:

– Пам’ятаєте градопад 2017-го року? Коли аномально великі градини пробивали шиферні дахи осель бердичівлян, розбивали вікна, навіть скло автомобілів. Тенти нашого виробництва витримали цю стихію, за відгуками клієнтів жодного пошкодження вони не отримали, – розповів Вадим Валентинович.

Отже, промислові тканини, ПВХ-тканина забезпечують збереження вантажу, захищаючи його від дії екстремальних погодних явищ.

Виготовляють тут тенти і для сфери торгівлі – різноманітні кафе, ресторани розміщують замовлення для літніх площадок. Результат цієї співпраці, як кажуть, на яву – на вулицях нашого міста легко зустріти продукт «Спеціалізованої фабрики тентів», її тенти стали прикрасою, доповнюючи архітектурну привабливість Бердичева. Тенти літніх площадок ресторанів та кафе «Чара», «Лагуна», «Амстердам», «Меланж», «Seven Burgers» та інших – це робота наших тентовиків.

Родзинкою останніх років стали тенти з вікнами, в яких взамін скла встановлюють прозору плівку ПВХ виробництва Японії. На додачу майстри можуть змонтувати з’єднання між елементами тенту на основі «блискавки», чи з використанням магнітних з’єднувачів. Це зручно, дозволяє гнучко змінювати формат тенту.

– До нас приїздять зі всієї області, та й із сусідніх не забувають. Нині працюємо над замовленням однієї з великих торгівельних мереж – виготовляємо тенти на вилочні навантажувачі. В них люди зможуть працювати при температурі до –150С.

Майстри за роботою.

Що нового виготовляє підприємство? Останнім часом серед українців стали популярними надувні басейни – як дитячі, так і для дорослих. Виготовляють їх у Китаї, але якість виготовлення бажає кращого – вже через рік-два з’єднувальні шви не витримують, конструкція розпадається. Відремонтувати їх практично неможливо. Беручи до уваги численні звернення, «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФАБРИКА ТЕНТІВ» зайнялась виготовленням власних басейнів, укріплених каркасом. І споживачі задоволені! Їх басейни міцні, витримують значні навантаження. Тим більше, що виготовляють їх під конкретні умови замовника – будь-якої форми та висоти.

– Задоволені клієнти – задоволені і ми, продовжує Вадим Хохлов. – А загалом, можемо впевнено сказати, що немає таких тентів, які б ми не змогли виготовити!

Компанія «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ФАБРИКА ТЕНТІВ» займається виготовленням та ремонтом каркасів і тентів на автомобілі та причепи, збірно-розбірні конструкції, намети, павільйони, басейни, теплиці і т.і. Використовується високоякісна тканина ПВХ виробництва Німеччини, Бельгії різної щільності та кольору. Гарантія на вироби.

Тел.: (066) 228-81-21, (097) 469-68-08.

Репортаж підготували Анатолій ГОРОБЧУК
та Віталій БЕЗПАЛЬКО.