Спортивні новини

693
ПОДІЛИТИСЬ

За підсумками Всеукраїнської спортивної премії орієнтованої на підтримку і розвиток юнацького спорту кращим тренером України 2015 року визнаний бердичівлянин, тренер ДЮСШ ім. Віталія Лонського – Ігор Лонський.

У 2015 році Дмитро Нікітін став срібним призером чемпіонату світу серед юніорів і переможцем європейського юнацького олімпійського фестивалю, а Олександр Баранніков став бронзовим призером на чемпіонаті Європи серед юніорів.

На командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих, в якому взяли участь більше 400 спортсменів, в секторі для стрибків у довжину з результатом 7,69 м перемогу здобув вихованець Ігоря Лонського – Владислав Мазур.

В змаганнях стрибунів у висоту чемпіоном України з результатом 220 см став ще один учень Ігоря Лонського Олександр Баранніков.

Бердичівлянка Юлія Олішевська стала чемпіонкою України у бігу на дистанції 400 метрів, а В’ячеслав Олішевський виборов друге місце у бігу на дистанції 800 метрів.
На чемпіонаті України з хокею на траві в закритих приміщеннях серед чоловіків, команда студентів Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права “Старт” стала бронзовим призером. Склад команди: Роман Блудов, Дем’ян Мазуркевич, Руслан Капкан, Дмитро Мельничук, Борис Нечепа, Микола Станіславський, Антон Олійник, Максим Ткачук. Кращим воротарем чемпіонату визнано бердичівлянина Романа Блудова.