Додому НОВИНИ Спортсмени Бердичівського району візьмуть участь у Європейській світовій лізі

Спортсмени Бердичівського району візьмуть участь у Європейській світовій лізі

433
ПОДІЛИТИСЬ

Команда “Старт” Бердичівського району, котра з 2002 року наполегливо і завзято тренується у такому виді спорту, як хокей на траві, візьме участь у Європейській світовій лізі у м. Пріздава (Словенія).

Завдячуючи багаторічній наполегливій праці, цілеспрямованості вихованців районної дитячої спортивної школи, самовідданості тренерів команди та зайняття переважної першості у Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях протягом багатьох років, поїздка для спортсменів стала неймовірно бажаною і довгоочікуваною.

Участь спортсменів у Європейській лізі стала можливою за сприяння і підтримки Бердичівської районної державної адміністрації, Бердичівської районної ради, спонсорів та меценатів.

У середу, 31 травня 2017 року, команда “Старт” відбула на змагання до Словенії. Їх проводжали голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, заступник голови райдержадміністрації Людмила Димидюк, рідні і близькі. Усі висловили команді своє захоплення і гордість, а також керівництво району вручили спортсменам нову форму.

З нетерпінням чекатимемо на їх повернення, бажаємо хокеїстам нових  перемог і гарних результатів.

Прес-служба райдержадміністрації