Додому НОВИНИ Спорту бути!

Спорту бути!

491
ПОДІЛИТИСЬ

Меценати привітали юних спортсменів Бердичівщини та їхніх тренерів.

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту відбувся 11 вересня 2015 року в Бердичівській районній державній адміністрації.

Тренерів, вчителів фізичного виховання, ветеранів спорту, кращих спортсменів району привітали народний депутат України Олександр Ревега, голова Бердичівської районної державної адміністрації Едуард Томашевський, заступник голови районної ради Юрій Волошин, начальник Житомирського обласного управління з фізичного виховання та спорту України Володимир Зорнік і директор Житомирської юридичної компанії “Кодекс” Олександр Дмитрук. Багато щирих та теплих слів прозвучало зі сцени на адресу людей, які пов’язали своє життя зі спортом.

“Хочу подякувати усім, хто значну частину свого життя присвятив вихованню підростаючого покоління та юних спортсменів. Тим, хто не зважаючи на труднощі, вчить молодь любити спорт, розуміти важливість здорового та активного способу життя. Адже спорт це не тільки сила, це ще і кмітливість, наполегливість, спритність, краса і граційність, це – запорука досягнення успіху в майбутньому”, – зазначив під час виступу народний депутат.

Також найактивнішим школам-учасникам районної спартакіади школярів Олександр Ревега подарував баскетбольні та футбольні м’ячі, волейбольні сітки, комплекти для гри в настільний теніс, набори шахів та шашок.

Голова Бердичівської районної державної адміністрації Едуард Томашевський та заступник голови Бердичівської районної ради Юрій Волошин вручили дипломи та грамоти кращим вчителям фізкультури, тренерам дитячо-юнацької спортивної школи, понад тридцятьом учням шкіл Бердичівського району.

“Не всі будуть академіками, науковцями, дослідниками, директорами, але прагнути  бути здоровими мають усі, – сказав під час привітань очільник району. – Нам є чим і ким пишатись сьогодні. Впевнений, що у майбутньому наші спортсмени досягнуть ще кращих результатів”.

На підтвердження цих слів Бердичівському району та відділу освіти Бердичівської районної адміністрації начальник Житомирського обласного управління з фізичного виховання та спорту Володимир Зорнік вручив Кубок за друге місце в обласній спартакіаді.

SL746697_2Привітав присутніх зі святом та подарував двадцять м’ячів для гри у гандбол директор Житомирської юридичної компанії “Кодекс” Олександр Дмитрук. “У шкільній програмі з фізичного виховання введено новий розділ – гра у гандбол. Майже всі школи сьогодні зіткнулись з проблемою відсутності  необхідного інвентарю. Хочу хоча б частково допомогти у вирішенні цієї проблеми, – зазначив Олександр Дмитрук. – Грайте у гандбол, займайтеся улюбленими видами спорту, фізкультурою, будьте здоровими та успішними! Спорт загартовує волю, характер, а ці якості завжди сприяли досягненню поставлених цілей”.

Гарний настрій присутнім подарували виступи виконавців відділу культури Бердичівської районної держадміністрації.

Хай вдалими будуть Ваші старти і переможними фініші під мирним небом України!

Валерій Кущук, студент ЛВУ ім. І. Франка.